پرداخت آزمون CFA

امروزه برای همگان این نکته قابل اهمیت است که یک تحلیلگر مالی بایدعملکرد مناسبی داشته باشد تا بتواند مسائل اقتصادی و مالی را چه در جامعه و چه در زندگی شخصی خود را تحت  کنترل داشته و بتواند بهترین و کار امدترین برنامه ها در سخت ترین شرایط به اجرا بگذارد. یک تحلیلگر خوب برای انجام این کارباید در آزمون CFA شرکت نماید که مستلزم هزینه پرداخت آزمون CFA میباشد واین مدرک را اخذ نماید تا همه مهارت های لازم را در خصوص تحلیل مسائل اقتصادی ومالی حصول نماید.

شرکت کردن در این آزمون مستلزم هزینه است؛ بدلیل اینکه پرداخت آزمون CFA در یک سایت خارجی میباشد، برای خیلی از افراد امکان دارد؛ این امر مقدور نباشد.جهت انجام این امورمیتوانید به سایت جهان کارت مراجعه نمایید.

مراحلی که برای اینکه یک متخصص مالی خبره باشید باید بگذرانید؟

باید همه سطوح آزمون CFA به طور متوالی سپری نمایید. وهم چنین دارای 48 ماه تجربه کاری حرفه ای در این زمینه باشید.

مشکلترین مرحله برای اکثر افراد پشت سر گذاشتن آزمون های این مدرک می باشد.

همان طور که ذکر گردید برای کسب موفقیت در زمینه تحلیل مسائل مالی باید 3 آزمون زیر را با موفقیت پشت سر گذارید.

 

آزمون CFA در سطح 1  که در ماه های دسامبر و ژوئن برگزار میگردد.

آزمون CFA در سطح 2 که فقط  یک بار در سال و در ماه ژوئن برگزار می گردد.

آزمون CFA در سطح 3 تنها یک بار در طول سال و در ماه ژوئن برگزار می گردد.

بنابر آمار و ارقام منتشر شده حدود 30 درصد ازافراد شرکت کننده در این آزمون به مرحله سوم یعنی مرحله نهایی راه پیدا مییابند. مطابق اطلاعیه ای که سازمان CFA اعلام نموده، برای گذراندن هر دوره حداقل باید 300 ساعت زمان صرف نمایید. جهت شرکت در این آزمون تسلط به زبان انگلیسی الزامی است زیرا سوالات به صورت انگلیسی طرح میشوند. نکته دیگر اینکه این آزمون فعلا در ایران برگزار نمیگردد و هزینه پرداخت آزمون CFA نیز از طریق مستر کارت و... میسر است وجهت شرکت در آن باید به یکی از سه کشور همسایه ارمنستان، دوبی و ترکیه سفر نمایید.

جهت شرکت در این آزمون ها شما باید دو هزینه پرداخت نمایید. بعبارتی پرداخت آزمون CFA در دو بخش می باشد.

هزینه اول پرداخت آزمون CFA ثابت بوده و تنها یک بار لازم است پرداخت شود و شامل هزینه کلی شرکت در تمام 3 آزمون CFA میباشد.

مرحله دوم پرداخت آزمون CFA که هزینه متغیری بوده و وابسته به زمان ثبت نام شما کم یا زیاد است.

 هر چقدر که میزان زمان برگزاری آزمون نزدیک تر باشد هزینه آن افزایش می یابد.

 در خصوص این آزمون شرایط ویژه ای نیز لحاظ شده که به صورت زیر استاگر شما تا قبل از 2 روز کاری از ثبت نام خود منصرف شده وخواهان برگشت وجه پرداختی خود هستید می توانید هزینه ثبت نام را باز پس گرفته و انصراف دهید. اگر شما مشکلات جدی داشته باشید، بلای طیبعی اتفاق افتد و یا خدمت سربازی داشته باشید توانایی به تعویق انداختن آزمون خود را دارید.

 برای موفق شدن در آزمون CFA باید زمان زیادی صرف نمایید.  هم چنین شما باید تجربه کاری حرفه ای به مدت 48 ماه در زمینه مانند تجارت، امور مالی شرکت  و ...  داشته باشید. اگر شما دارای این تجربه کاری نیستید نمی توانید در این آزمون ها شرکت نمایید.

 


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.