پرداخت هزینه آزمون PTE

آزمون PTE ، آزمون بین المللی زبان انگلیسی میباشد که در آن مانند تافل iBT و IELTS مهارت های چهارگانه اصلی زبان سنجیده شده و جایگزین مناسبی برای تافل و IELTS خواهد بود،این آزمون و راهنمایی جهت پرداخت هزینه آزمون PTE جهت استفاده متقاضیان اپلای یا کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی دارند مناسب است.    

آزمون Pearson Tests of English که به صورت  اختصاری آزمون PTE نیزنام دارد، آزمون زبان انگلیسی میباشد که متقاضیان اپلای ( خواهان پذیرش تحصیلی) و هم چنین مهاجرت به بعضی از کشورها مانند استرالیا و کانادا میتوانند آنرا به عنوان مدرکی که نشانگر وضعیت و مهارت زبان انگلیسی است، به دانشگاه ها، و سازمان های دولتی و مهاجرتی ارائه کرده واز مزایای آن برخوردار شوند. واضح است که فقط دانشگاه های خارجی و یا سفارت هایی نتیجه این آزمون را قابل قبول میدانند که آزمون PTE، در لیست موارد قابل قبول و معتبر شناخته شده توسط آن ها موجود بوده باشد. از این جهت ضروری خواهد بود که پیش از ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون PTE، اطمینان حاصل یابید که در دانشگاه یا کشور مقصد، نمره آزمون PTE معتبر شناخته میشود و سپس اقدام به پرداخت هزینه آزمون PTE نمایید.

 

 نحوه محاسبه نمره آزمون PTE

در این آزمون برای هریک از بخش های (Speaking، Writing، Listening، Reading) نمره ای از 10 تا 90 منظور میشود.که  در پایان نتیجه آخر این آزمون میانگین کل بخش ها میباشد و عددی ما بین 10 تا 90 میباشد.

این آزمون مثل IELTS در دو نوع General و Academic برگزار میگردد و به همانگونه  در پذیرش تحصیلی معمولاً تنها نوع Academic آن مورد قبول دانشگاه ها و موسسات علمی و مهاجرتی خواهد بود.

جهت اطلاع از مطلب که  دانشگاه مقصدتان نتیجه آزمون PTE را به عنوان نمره زبان قابل قبول میداند یا نه، از طریق صفحه WHO ACCEPTS IT وب سایت رسمی PTE نام کشور و نیز شهری که دانشگاه مقصد در آنجا قرار گرفته است را وارد کرده تا لیست دانشگاه هایی که نمره این آزمون را قبول میکنند رامشاهده فرمایید.بهترین کار وتوصیه مهم ما چک کردن این آزمون با مقصد مورد نظر است زیرا منبع موثق همان دانشگاه یا مقصد مورد نظر است.

آزمون PTE در ایران برگزار نمیشود. از این جهت، برای شرکت در آزمون PTE باید به کشور های دیگر سفر نمایید.پرداخت هزینه آزمون PTE نیز از طریق مراجعه به سایت ما امکان پذیر میباشد.

میتوان از طریق صفحه TEST CENTERS وب سایت PTE فهرست کشورهای محل آزمون را مشاهده کرد. فعلا این آزمون در کشور های آذربایجان، عراق، ترکیه و امارات متحده عربی برگزار میگردد.

پرداخت هزینه آزمون PTE در کشورهای مختلف، فرق دارد ومیتواند به شکل نوع ارز رایج همان کشور ویا به دلار آمریکا باشد.

پرداخت هزینه آزمون PTE و مقدار آن در کشورهای مختلف برخلاف سایر آزمون ها متفاوت میباشد.

نتیجه آزمون PTE بسیار سریع تر از آزمون های دیگر اعلام شده و همچنین در مدت زمان کوتاه تری نیز به دانشگاه مقصد گزارش داده خواهد شد. زمان گزارش نتیجه آزمون PTE، حداکثر 5 روز کاری میباشد.

 به علت اینکه گستره پذیرش نمره آزمون PTE، شباهت زیادی با آیلتس داشته به این ترتیب که در بیشتر موارد جهت  مهاجرت و یا پذیرش تحصیلی می شود به جای نتیجه آزمون آیلتس که کسب نتیجه دررآن دشوار میباشد، نمره آزمون PTE را ارائه کرد.از این جهت پرداخت هزینه آزمون PTE میتواند موجه باشد.

تعداد ودفعات برگزاری آزمون بسیار زیاد بوده به این ترتیب شما قدرت انتخاب برای شرکت در آزمون در یک تاریخ خاص ویا مدنظر خود را دارید.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.