هزینه لاج استرالیا Lodge

در فرایند لاج (Lodge) استرالیا مدارک لازم برای صدور ویزای استرالیا که توسط کاربر اسکن شده است، در سایت دولت استرالیا آپلود می گردد. کشور استرالیا به دلیل موقعیت های کاری و تحصیلی خوب، در چند سال اخیر به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شده است. اقتصاد استرالیا به دلیل قوی بودن، حتی در دوره رکود جهانی هم آسیب ندید. این کشور همواره از نرخ بیکاری پایینی برخوردار بوده و با هدف توسعه پایدار و رقابت اقتصادی و علمی با سایر کشورهای پیشرفته، نیاز زیادی به بسیاری از مشاغلی دارد که میتوانند توسط متقاضیان مهاجرت به استرالیا تامین شوند. درآمد متوسط ماهانه در استرالیا حدود ۳۵۰۰ دلار استرالیا می باشد که مخارج متوسط زندگی در این کشور نیز 1500 دلار استرالیاست، لذا می توان گفت این کشور از سطح رفاه بالایی نسبت به سایر کشورهای دنیا برخوردار هستند.
فرآیند ثبت نام لاج استرالیا
لاج (Lodge) استرالیا به دو صورت آفلاین یا حضوری و آنلاین به منظور صدور ویزای استرالیا امکان پذیر است که در ادامه شرح آن آورده شده است:
Image
1- در لاج حضوری استرالیا لازم است فرم های ثبت نامی سایت اداره مهاجرت دانلود شده، پرینت گرفته شود و پس از تکمیل به وسیله پست برای سفارت استرالیا ارسال گردد. از سختی های روش لاج حضوری استرالیا، می توان به گرفتن وقت سفارت استرالیا اشاره کرد که تنها می توان با تماس با سفارت استرالیا در ساعت 8:30 تا 12 روزهای یک شنبه تا چهارشنبه اقدام به اخذ وقت سفارت استرالیا نمایید.
2- برای ثبت نام آنلاین لاجLodge استرالیا لازم است در سایت اداره مهاجرت استرالیا در بخش immiAccount یک حساب کاربری ایجاد کرد و در ادامه درخواست مهاجرت به استرالیا داده، فرم ها را تکمیل کرده و مدارک لازم را آپلود نماید. در لاج آنلاین استرالیا، به راحتی می توان، فرم های سایت اداره مهاجرت استرالیا را دانلود کرده و بدون نیاز به پرینت گرفتن، آنها را تکمیل کرده و ارسال نمود. بعلاوه باید دقت داشت در فرایند تکمیل ثبت نام لاج استرالیا نباید تعداد مدارک ارسالی بیش از 60 عدد گردد، همچنین فرمت های قابل قبول شامل PDF,JPEG, TIFF , BMP است.
نکته مهم: فرآیند لاج Lodge آنلاین استرالیا، با توجه به اینکه اسکن مدارک توسط متقاضی انجام می گیرد، از سرعت بالاتری نسبت به لاج Lodge حضوری استرالیا برخوردار است.
پرداخت هزینه لاج استرالیا
هزینه لاج با توجه به نوع درخواست متفاوت می باشد و میزان آن برای ویزای 189، 190، 489 در برنامه مهاجرتی مبتنی بر مهارت و تخصص کاری استرالیا General Skilled Migration برابر با 3600 دلار استرالیا می باشد. پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا به منظور بررسی مدارک مهاجرتی را می توان از دغدغه های مهاجران کاری و تحصیلی به استرالیا دانست که سه شیوه زیر برای پرداخت این هزینه ها وجود دارد:
1. برای پرداخت هزینه های لاج حضوری استرالیا، می توان اطلاعات دبیت کارت یا کردیت کارت (در صورت در اختیار داشتن این کارت ها توسط فرد یا اطرافیان) را در اختیار سفارت استرالیا قرار داد تا هزینه از طریق کارت پرداخت شود.
2. همچنین برای پرداخت هزینه های لاج آنلاین استرالیا، می توان از طریق خرید مستر کارت یا ویزا کارت اقدام به پرداخت کرد.
3. بعلاوه می توان برای پرداخت هزینه های لاج استرالیا، برونسپاری انجام داد تا شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی اقدام به پرداخت هزینه نمایند.
در انتخاب شیوه حضوری یا آنلاین، این نکته قابل توجه است که هزینه لاج استرالیا در شیوه آنلاین کمتر از روش حضوری است.
نویسنده :
سارا صادقی

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.