راهنمای ایجاد پروفایل تافل iBT

آزمون تافل iBT , مخفف (Test of English as a Foreign Language) را می توان معتبر ترین آزمون زبان دنیا دانست که افراد زیادی از سراسر دنیا هر ساله در آن شرکت می کنند. این آزمون به دو روش iBT و pBT برگزار می شود که تنها شیوه ی آنلاین آن در ایران برگزار می شود که نمره آن دو سال اعتبار دارد. 

همچنین قابل ذکر است، هیچ محدودیتی در تعداد دفعات شرکت در آزمون تافل وجود ندارد و هر فرد می تواند به دفعات متعدد در این آزمون شرکت کند، اما باید دقت داشته باشد که بین هر دو آزمون حداقل باید 12 روز فاصله باشد. مختصصان این آزمون توصیه می کنند تنها در صورتی با حداقل وقفه در آزمون بعدی تافل شرکت کنید که تنها نیاز به بهبود اندکی نمره دارید در غیر اینصورت تکرار آزمون بدون کارکردن روی نقاط ضعف کار، باعث نمی شود نمره شما تغییر چشمگیری داشته باشد و این کار صرفاً منجر به اتلاف هزینه و زمان خواهد شد.

برای ثبت نام در آزمون تافلiBT که در 4 بخش Reading, Writing, Speaking  و Listening و به صورت اینترنتی برگزار می شود، لازم است ابتدا در بخش TOEFL وبسایت ETS ثبت نام کرده و از درون حساب کاربری یکی از تاریخ های موجود و در شهر و کشور مورد نظرتان را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه، در آزمون تافل ثبت نام نمائید.

مراحل ایجاد پروفایل (اکانت) تافل iBT

1. برای ایجاد اکانت یا پروفایل تافل لازم است وارد سایت ETS شده و از بخش New User گزینه ی Sign Up را انتخاب می نمائیم.

2. در این مرحله لازم است توضیحات مطالعه شده و در ادامه اطلاعاتی و مشخصات فردی همچون اطلاعات تماس، شماره تلفن و پست الکترونیکی در سه کادر اصلی وارد شود. در این مرحله لازم است دقت داشت که کادرهای ستاره دار باید با دقت و در صورت وجود در پاسپورت، باید عینا طبق اطلاعات گذرنامه تکمیل گردد. 

3. در ادامه لازم است اطلاعات اضافه تری همچون کشور محل تولد، زبان مادری، کشور محل اقامت و ... را وارد نموده و روی گزینه گزینه Continue کلیک کنیم.

4. در ادامه توضیحاتی راجع به سرویس جستجوی تافل ارائه شده است. هدف از این سرویس ایجاد یک فهرست از دانشجویان بین المللی است که قصد ادامه تحصیل در مراکز دانشگاهی بین المللی را دارند. در صورت تمایل به مشارکت در سرویس جستجوی تاقل روی گزینه Yes, and I understand and agree to the Terms and Condition above  کلیک کرده و در غیر این صورت گزینه No, Thanks را انتخاب می نمائیم. در این نمونه فرض می کنیم که موافق به مشارکت در سرویس جستجوی گوگل نیستیم.

5. در این مرحله لازم است اقدام به ایجاد نام کاربری و رمز عبور نمود. همچنین انتخاب سوال امنیتی و پاسخ به آن الزامی است. 

6. در این صفحه اطلاعات وارد شده در مراحل قبل را نشان می‌دهد که لازم است با بررسی دقیق آن از صحیح بودن اطلاعات اطمینان پیدا نمود. در این مرحله می توان در صورت اشتباه بودن، با کلیک روی گرینه edit آنرا ویرایش نمود. در این مرحله نیز پس از اطمینان از صحیح بودن اطلاعات می توان با کلیک روی گزینه Continue مراحل ساخت پروفایل تافل iBT را ادامه داد.

7. پس از تکمیل مراحل خواسته شده، صفحه پروفایل سایت ETS نمایش داده می شود. پس از ایجاد پروفایل در سایت می توان با کلیک روی گزینه Register for a test اقدام به ثبت نام آزمون تافل iBT نمود.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.