پرداخت مدرک ACCA

ACCA بزرگترین انجمن بین المللی حسابداری است که با حدود ۲۶۰۰۰۰ دانشجو و ۱۱۰۰۰۰ عضو در ۱۷۰ کشور جهان مشغول فعالیت می باشد . در ۱۰۰ سال فعالیتش ، این انجمن اعتبار قابل توجهی نزد کارفرمایان ، دولتها و سازمانهای معتبر کسب کرده است . با ACCA شما می توانید به موارد زیر دست یابید :
۱-مدرکی که مرتبط با حسابداری و امور مالی هستند
۲-موقعیت و شانس دستیابی به اهداف شغلی بدون توجه به پیشینه کاری
۳-روشی منعطف برای مطالعه و آموزش که شما را قادر می سازد به مدارک مورد نظرتان در محدوده زمانی دلخواه برسید
۴-مدارک حسابداری بین المللی مرتبط نیازهای ملی و بین المللی
۵-مدارکی که اعتبار و اهمیت ویژه ای نزد سازمانهای معتبر دارند
۶-روشی جدید در آموزش و ارزیابی حسابداری که توسط جدیدترین تکنولوژی حمایت می شود.

Image

نحوه ی ثبت نام آزمون گواهینامه ی مهارت ACCA

ثبت نام آزمون فوق به صورت انلاین می باشد. شما می بایست از طریق وب سایت www.accaglobal.com برای ثبت نام اقدام نمائید.

مدارک مورد نیازبرای ثبت نام آزمون مهارت ACCA 

• مدارک شناسایی مانند گواهینامه رانندگی، گذرنامه و....

• ترجمه های رسمی هر کدام از اسناد مورد نیاز برای ثبت نام، اما نه زبان به انگلیسی

• انجام پرداخت هزینه ی که این کار را می توانید از طریق پرداخت با کارت های اعتباری انجام دهید.

و این را هم بدانید که روند تکمیل درخواست حدود 10 دقیقه طول می کشد.

درس ACCA در سه سطح ارائه می شوند:

سطح اول: اصول حسابداری را معرفی نموده ونقش اطلاعات مالی در مسائل اساسی مدیریت را مشخص می کند.
سطح دوم: مهارت های فنی و اصلی حسابداری لازم برای کسانی که در زمینه مالی فعالیت می کنند را پوشش می دهد. در این سطح بیشتر تأکید بر چهارچوب قانونی حاکم بر تجارت است.
سطح سوم: نقش حسابدار در مدیریت استراتزیک یک سازمان را مشخص می کند. حق انتخابی که دانشجویان در این سطح دارند، آنها را قادر می سازد تا بر حیطه ی فنی خود تمرکز بیشتری داشته باشند.

ارزیابی:

سطح اول: شامل سه امتحان است که از روش ارزیابی عینی Objective)) استفاده می کنند.

سطح دوم: شامل ترکیبی از سوالات محاسبه ای ، موضوعی و توصیفی است. کسانی که سطح 1 و2 را با موفقیت می گذرانند از طرف دانشگاه Oxford Brookes مدرک کارشناسی حسابداری کاربردی Accounting Applied را دریافت می کنند.

سطح سوم: شامل هفت آزمون است که داوطلب باید پنج مورد از آنها را بگذراند. این مرحله شامل 3 ازمون اجباری و 2 آزمون اختیاری است که از بین 4 ازمون انتخاب می شوند. 4 امتحان انتخابی شامل حسابرسی و خدمات بیمه Audit & Assurance Services ، مالیات پیشرفته Advanced Taxation ، مدیریت عملکرد Performance Management و مدیریت اطلاعات مدیریتBusiness Information Management است. اگر دانشجویی موفق به گذراندن یک یا چند مورد از موارد انتخابی نشد ویا وضعیت شغلی متغیری پیدا کرد می تواند در انتخاب خود تجدید نظر کند. در سطح سوم سوالات به صورت case study می باشند تا مهارت های تحلیل و ارزیابی دانشجو را به صورت حرفه ای بررسی کنند. این امتحانات از نظر سطح با کارشناسی ارشد انگلستان برابری می کند. این آزمون در سرتاسر دنیا در 300 مرکز دو بار در سال برگزار می شود ( ژوئن و دسامبر ) . متقاضی می تواند حداکثر در 4 امتحان در یک نوبت شرکت کند.

تمامی افراد دارای مدرک دیپلم می توانند در این دوره شرکت کنند اما کسانی که مدرک کارشناسی حسابداری دارند می توانند با تأیید ACCA از گذراندن تعدادی واحد ها معاف شوند که البته این معافیت ها در مرحله 3 نمی گنجد.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.