پرداخت هزینه اقامت موقت کانادا My CIC

پرداخت هزینه اقامت موقت کانادا My CIC

اقامت کانادا، دارای انواع مختلفی می‌باشد که درخواست ویزای اقامت کانادا می‌تواند با اهداف متفاوتی چون سفر توریستی، تحصیلی و یا کار موقت و غیره انجام گیرد. هزینه اپلیکیشن فی جهت اخذ ویزای کانادا با توجه به هدف سفر مبالغ متفاوتی دارد که روش های پرداخت و مبالغ مربوط به هر نوع ویزارا می توان از طریق لینک سایت مهاجرت کانادا ملاحظه نمود. با توجه به اینکه ویزاهای دانشجویی و توریستی بیش از سایر ویزاهای کانادا متقاضی دارند، در ادامه خلاصه ای از آنها ارائه خواهد شد.

نکاتی پیرامون ویزای دانشجویی کانادا

هزینه اپلیکیشن فی برای ویزای دانشجویی کانادا برابر با 150 دلار کانادا است که این مبلغ فارغ از پذیرفته شدن یا ریجکت شدن دریافت ویزا، برگردانده نمی شود.

با توجه به قوانین مهاجرتی کانادا، اتباع برخی کشورها از جمله ایران، لازم است برای اخذ ویزا، پروسه بیومتریک که شامل ثبت اثر انگشت و گرفتن عکس می‌باشد را نیز طی کنند. ارائه دهندگانSubmit  اپلیکیشن، تنها 30 روز زمان دارند تا با مراجعه به مراکز درخواست ویزا VAC پروسه بیومتریک را انجام دهند. همچنین قابل ذکر است پروسه گرفتن عکس توسط نرم افزار آنلاین و در همان مراکز درخواست ویزا انجام میگیرد. با توجه به اینکه هیچ مرکز VAC در ایران وجود ندارد، درخواست کنندگان ویزا لازم است به نزدیکترین مرکز درخواست ویزا که می توان از صفحه Find a Visa Application Center  پیدا کرد، مراجعه کنند. با توجه به لیست VAC، امکان انجام تست بیومتریک در کشور‌های ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، کویت، بحرین و امارات برای متقاضیان ایرانی وجود دارد.  قابل ذکر است، انجام تست بیومتریک برای تمامی افرادی که بین 14 تا 79 سال سن دارند، الزامی است. همچنین هزینه بیومتریک به صورت انفرادی 85 دلار کانادا و به صورت خانوادگی 170 دلار کاناداست.

بنا به اظهار سایت مهاجرت کانادا، بررسی اپلیکیشن ویزای دانشجویی از زمان ارسال فرم‌های تکمیل شده به دفتر مهاجرت، حدود 6 هفته زمان می برد.

نکاتی پیرامون ویزای توریستی

این ویزای توریستی مختص افرادی است که قصد شرکت در سمینارها و کنفرانس‌ها دارند، یا قصد دیدار بستگان خود را دارند و یا گروه‌های ورزشی و هنری که قصد شرکت در رویدادی ورزشی یا هنری را دارند.

اعتبار این ویزا حدود 6 ماه بوده و دارنده این ویزا اجازه ی چند بار ورود و خروج (Multiple) در طول مدت اعتبار ویزا را دارد.

نوع دیگری از ویزای توریستی سوپر ویزا است که حدود 10 سال و یا تا پایان انقضای پاسپورت اعتبار دارد. سوپر ویزا تنها برای پدران، مادران و یا پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های شهروندان کانادایی و کسانی که دارای اقامت دائم هستند صادر می‌شود. دارندگان این ویزا در هر بار سفر به کانادا به مدت دو سال می‌توانند در کانادا اقامت داشته باشند.

نحوه ساخت اکانت Mycic برای ویزای آنلاین کانادا

نحوه ساخت اکانت MyCIC  کانادا در ادامه آورده شده است که می تواند با اهداف مختلفی چون اخذ ویزای تحصیلی، توریستی و یا کار کانادا انجام گیرد.

1- در مرحله اول برای ساخت اکانت My cic لازم است وارد سایت cic شده و روی گزینه Continue to GCKey کلیک نمائید.

2- سپس لازم است در صفحه ی باز شده گزینه ی sign up  را انتخاب کنید.

3- قوانین و مقررات سایت را باکلیک روی گزینه Accept بپذیرید.

4- در ادامه باید در صفحه باز شده یک Username انتخاب گردد. دقت داشته باشید این نام کاربری باید حداقل دارای 8 کاراکتر باشد.

5- در صفحه باز شده برای خود پسوردی انتخاب کنید که دارای حداقل 8 کاراکتر به صورت ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ و اعداد باشد.

6- سوالات بازیابی را پاسخ داده و ادامه می دهیم.

7- تا به اینجای کار GCKey ساخته شده است، لذا لازم است در ادامه ی کار، مدارک و اطلاعات مورد نیاز را پر نمائید.

8- در این مرحله، با وارد کردن نام، نام خانوادگی و ایمیل، حساب کاربری به طور کل ایجاد خواهد شد.

9- سوالات  امنیتی را انتخاب کرده و به آنها به شکلی که بعدا به یاد آورید، بدهید. در ادامه روی گزینه Continue کلیک کرده و مراحل را  ادامه دهید.

10- ایجاد حساب کاربری به پایان رسیده و لازم است در ادامه ی کار، اقدام به ارسال آنلاین مدارک برای اپلیکیشن نمود.

نویسنده :

سارا صادقی


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.