پی پال و ایجاد حساب پی پالی

پی پال از معروفترین و بزرگ‌ ترین کمپانی‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در سطح جهان می باشد و فعالیت خودش را از آمریکا شروع نموده است.
پی پال اجازه می‌دهد تا خریداران بدون نیاز به اطلاعات شخصی و شماره کارت اعتباری و کارت نقدی و تنها با یک ایمیل به صورت آنلاین هزینه‌های خرید خود را به فروشندگان پرداخت کنند. Paypal بسیار امن و مطمئن است و به سرعت توانسته محبوبیت خود را بین کاربران ایرانی و غیر ایرانی بدست بیاورد. و به عنوان جایگزینی الکترونیکی برای روش‌های سنتی کاغذی مانند چک و سفارشات پولی و حواله عمل می‌کند.
زمان ایجاد اکانت پی پال باید نوع حساب تعیین گردد. حساب‌ کاربری پی پال می‌تواند یکی از انواع Personal و یا Business باشد. همچنین می توان در هر زمانی نوع یک حساب پی پال را از Personal به دیگر انواع یعنی Business تغییر داد.

حساب های پی پال به سه دسته کلی تقسیم می شوند :
۱- شخصی یا Personal : برای صاحبان فروشگاه های آنلاین.
۲- ممتاز یا Premier : برای افرادی که خرید و فروش آنلاین دارند.
۳- تجاری یا Business : برای تجاری که از نام شرکت یا گروه تجاری خود استفاده می کنند.

حساب های پی پال Business امکانات بیشتر و محدودیت های کمتری در مقایسه با اکانت های Personal  دارند و پس از ارائه مدارک لازم پی پال، برای پاسخگویی به مقاصد حرفه ای تر شامل تراکنش های دریافتی و پرداختی با مبالغ بزرگتر و یا تعداد بیشتر تراکنش ها در مقایسه با اکانت های شخصی استفاده شوند.

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.