صدور کردیت کارت بین المللی

کردیت کارت(Credit card) یک کارت پلاستیکی کوچک می باشد که روی آن نام صاحب کارت و شماره کارت به صورت برجسته حک شده است و در پشت آن نیز یک نوار مغناطیسی میباشد که در دستگاه ها می تواند اطلاعات را انتقال دهد.

در سری کردیت کارت های بین المللی بانک یک سقف اعتبار را برای شخص مشخص می نماید که می توانید تا تمام شدن اعتبار خرید نموده و بعد از اتمام اعتبار بدهی تان را از حساب تان به بانک پرداخت نمایید. این امکان حتی اگرهیچ پولی در حساب تان نداشته باشید هم کاربرد دارد.
 
شماره کارت های اعتباری معمولا 16 رقم است و منحصر به صاحب کارت بوده و می تواند متوجه نوع بانک صادرکننده و اطلاعات تخصصی دیگررا به نسبت کد بندی شد. این دسته کارت ها هم استفاده مجازی دارند (مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی) و به صورت آنلاین به کار می آیند و هم می توان از آن ها به عنوان یک کیف پول استفاده کرد و به صورت فیزیکی با آن ها خرید نمود.
 
 

مزایای داشتن و صدورکردیت کارت بین المللی


با داشتن Credit Card می‌توانید از تمامی فروشگاه های مجازی (اینترنتی) و فروشگاه های فیزیکی سراسر جهان که از کارت اعتباری شما برای خرید پشتیبانی می‌ نمایند، خرید کنید.
از جمله مشهورترین ومعتبرترین ارائه دهندگان کردیت کارت می‌توان به کمپانی های Visa, MasterCard, American Express, Discover و PayPal اشاره نمود.

 برای کاربران ایرانی تهیه و استفاده از Credit Card به عنوان یک روش پرداخت بین المللی کار سخت و البته هزینه بری است. بنابراین برای کاربرانی که با پرداخت های بین المللی و ارزی سر و کار دارند پیشنهاد ویزا کارت فیزیکی هدیه نیز مناسب است.
 
مقایسه ویزا کارت فیزیکی هدیه در با کردیت کارت

ویزا کارت فیزیکی هدیه نوعی دیگر از کارت های اعتباری است که ماهیت و خصوصیت آن این است که یکبار شارژ می شود و مانند کارت های بانکی هدیه ای است که می‌توانید از بانک های ملی و پارسیان نیز دریافت شود. البته که یک تفاوت بزرگ بین کارت های هدیه بانکی ایرانی و ویزا کارت فیزیکی وجود دارد و آن امکان خرید از وبسایت ها و فروشگاه های خارجی است.

ویزا کارت فیزیکی در مقایسه با Credit Card به شکل ساده تری قابل خرید و استفاده است. برای خرید ویزا کارت فیزیکی هدیه نیاز به ارائه مدارک شناسایی و پرداخت هزینه های اضافی مالیات و نرخ بهره نخواهید بود و به اندازه موجودی کارت امکان خرید برای شما فراهم است.

برای خریدهای خارجی خود از ویزا کارت فیزیکی هدیه نیز می توانید استفاده نمایید.

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.