بوکینگ هتل خارجی

سایت بوکینگ دات کام به این صورت است که مسافر از هر کشوری که به این سایت وارد شود نرخها را بر اساس واحد پولی کشور خود مشاهده مینماید. 
تبدیل نرخ ارز بر اساس سایتهای بین المللی تبدیل ارز انجام می شود که نرخ تبدیل را نرخ بانک مرکزی در نظر میگیرند اما پرداخت به هتل باید به واحد پولی کشوری که هتل مقصد در آن مستقر است صورت بگیرد.


بوکینگ دات کام به هیچ وجه پولی از مسافر دریافت نمیکند که ریالی باشد یا نباشد، صرفا هتلها را روی سایت خود لیست میکند. همین امر موجب شده که با در اختیار داشتن نزدیک به ۷۰ درصد بازار بوکینگ دات کام یکه تاز این میدان باشد. حالا سیاست بعضی هتلها دریافت پیش پرداخت است، بعضی شب اول را از پیش دریافت میکنند؛ بعضی هتلها اگر تمام مبلغ از پیش پرداخت شود تخفیف ویژه ارائه میدهند که اینها نیازمند داشتن کارتهای اعتباری بین المللی است اما بسیاری از هتلها، مثلا در استانبول که از مقاصد اصلی گردشگران ایرانی است، هیچ پیش پرداختی مطالبه نمیکنند و هموطنان ما میتوانند از امکانات این سایت بهره مند گردند.

بوکینگ هتل خارجی 

ایرانیان سالانه به مکان توریستی زیادی مسافرت می کنند، برای اینکه سفر خوبی در پیش داشته باشند باید قبل از مسافرت محل اقامت خودشان را مشخص کنند. در حال حاضر همه هتل ها را می توان به وسیله رزرو هتل آنلاین برای اقامت انتخاب کرد.

هر مسافری با در دست داشتن یک کارت اعتباری معتبر ارزی مثل ویزا یا مستر کارت قادر خواهد بود همه پرداخت های خود را انجام دهد. اما در این بین چون بیشتر مسافران از نحوه کارکرد کارت های ارزی بی اطلاع هستند، آژانس های مسافرتی و شرکت های مربوطه برای انجام پرداخت هزینه های مربوط به رزرو هتل، مبالغ زیادی را از آنها مطالبه می نماید.
در حالی که با کمی شناخت و آشنایی با نرخ های رزرو هتل به وسیله سایت هتل و یا رزرو هتل با سایت بوکینگ (Hotel Booking) می توانند جلوی پرداخت های اضافی و بی مورد را بگیرند و انتخاب ارزان تری داشته باشند. از سایت های معتبر پرداخت رزرو هتل در دنیا می توان به سایت های زیر اشاره کرد.

در برخی مواقع ، وبسایت هتل و یا وبسایت رزرو کننده هتل از مسافر درخواست می کند که به هنگام حضور در هتل حتما فیزیک کارت اعتباری که با آن رزرو انجام شده است را به همراه داشته باشند و یا کارت به نام یکی از مسافرینی باشد که هتل را رزرو کرده اند. در این حالت توصیه می شود که به جای استفاده از خدمات پرداخت آسان کارت، یک کارت اعتباری ویزا کارت یا مسترکارت از شرکت تهیه نموده و پرداخت هتل را خودتان انجام دهید.
جهت اطمینان از رزرواسیون هتل، بهتر است که با هتل و یا وبسایت رزرو کننده ارتباط برقرار کرده و اطلاعات کامل تری کسب کنید و از اتفاقات ناگوار احتمالی پیش گیری کنید.
 

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.