مستر کارت مجازی قابل شارژ

مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )  ، این نوع کارت های از نوع prapaid می باشد و صاحبان این کارت ها می توانند به وسیله این کارت ها خرید های آنلاین خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهند از ویژگی های متمایز این کارت ها می توان به زمان صدور آن اشاره کرد که به صورت آنی بوده و صاحبان این کارت ها به راحتی می توانند در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه پرداخت های خود را انجام دهند.
 
 
ویژگی مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )
1- این کارت ها دارای موجودی 25 تا 500 دلار آمریکا هستند که بسته به نیاز خریدار صادر خواهد شد.
2- مدت زمان صدور کارت به صورت آنی می باشد و برای صدور داشتن یک آدرس ایمیل و یک کارت متصل به شتاب بانکی کافی می باشد.
3-مدت زمان اعتبار کارت ها از زمان صدور تا پایان ماه میلادی چهارم می باشد.یعنی اعتبار کارت حداقل 3 ماه و حداکثر 4 ماه می باشد.
4-در صورتی که حداقل زمان یک ماه تا پایان زمان انقضا کارت وجود داشته باشد و حداقل 25 دلار داخل کارت باشد امکان نقد کردن موجودی کارت به صورت ریالی وجود دارد.(حتما قبل از خرید کارت از مبلغ نهایی پرداخت خود اطمینان حاصل نمایید- نقد کردن با درصدی کارمزد اتفاق می افتد)
5- صدور مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی ) دارای پنل بانکی و اینترنت بانک مختص مشتری است ، که این امکان را به صاحبان کارت می دهد که گردش حساب خود و ریز تراکنش های خود را به راحتی چک نمایند.
6-این کارت از نظر امنیت استاندارهای بسیار بالایی داشته این امکان را به مشتری می دهد که در صورت نیاز شخصا به فعال یا غیر فعال کردن کارت اقدام نماید.
7-قابلیت ریفاند کامل پول پرداختی یا بخشی از مبلغ بعد از تسویه با فروشگاه ارائه کننده خدمات به مشتری ( تا یک ماه بعد از انجام خرید امکان ریفاند پول به کارت)
8- این کارت مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )  بر پایه دلار امریکا صادر شده اما امکان خرید با همه ارزهای دنیا را دارا می باشد ( درهم ، یورو ، لیر ، ….. )
9-این کارت ها قابلیت شارژ مجدد ندارند و در زمان صدور به میزان دلار ردخواستی شارژ خواهند شد.
10- در هنگام خرید اینترنتی به دلار با مستر کارت مجازی کارمزد خرید اینترنتی صفر می باشد. مستر کارت مجازی ( ویزا کارت مجازی )

برای خرید مستر کارت مجازی قابل شارژ با جهان کارت در ارتباط باشیید.
 
Image

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.