بیمه نامه Swiss Care

پرداخت هزینه بیمه Swiss Care

در سال 2005، Swisscare در فریبورگ سوئیس تاسیس شد. هدف این شرکت  در زمان شروع، ارائه یک راه حل بیمه درمانی آنلاین برای دانشجویان خارجی بود که در سوئیس زندگی می کردند. این هدف ادامه یافت و به طور مداوم بهبود پیدا کرد و سوئیس کر به عنوان یک واسطه بیمه ای متعهد به Europäische Reiseversicherung است که بخشی از بیمه Helvetia Insurance می باشد. در ادامه و با توجه به تقاضای بالا در حوزه اتحادیه اروپا و  حوزه اقتصادی اروپا برای بیمه دانشجویی بین المللی و بیمه درمانی بین المللی، شرکت سوئیس کر در ریاست جمهوری لیختن اشتاین تاسیس شد. این شرکت به عنوان یک کارگزار بیمه به30 کشور در منطقه اقتصادی اروپا دسترسی دارد و راه حل های مختلفی را در زمینه بیمه های بهداشت و درمان بین المللی ارائه می دهد. این شرکت در ادامه شعبه ای را برای امور بیمه ای آسیای خود در هنگ کنگ تاسیس کرد.

همانطور که پیشتر عنوان شد، سوئیس کر Swisscare یکی از معتبرترین شرکت‌های بیمه‌ای در دنیاست که خدمات خود را نه تنها در اروپا بلکه در سرتاسر جهان ارائه می دهد. شرکت بیمه سوئیس کر Swisscare طرح ها و سطوح بیمه ای زیر را ارائه می دهد:

  1. بیمه مهاجرتی در سه سطح Standard, Comfort, Premium: حداقل طرح بیمه مهاجرتی 34 دلار بوده و برای افراد با قصد مهاجرت و خواستار اقامت بلند مدت مناسب می باشد. طرح Standard این بیمه تا ۵۰۰هزار دلار فرد را تحت پوشش قرار می دهد، در حالی که در طرح Comfort مبلغ پوشش بیمه تا ۱۵۰۰۰۰۰ دلار و در طرح Premium مبلغ پوشش بیمه تا ۲۰۰۰۰۰۰ میلیون دلار قابل ارائه است.
  2. بیمه مسافرتی در سطوح Standard, Comfort, Premium: طرح بیمه مسافرتی مناسب افرادی است که به صورت کوتاه مدت به کشورهای دیگر سفر می کنند. بیمه نامه مسافرتی سوئیس کر دارای دو طرح متفاوت حوزه شینگن و بین المللی است. حداقل هزینه بیمه مسافرتی روزی ۸۲/۰ سنت یا یورو است که فرد را تحت پوشش بیمه ای ۳۰هزار یورویی قرار می دهد و مواردی چون اورژانس پزشکی، تصادفات و بیماری، هزینه بازگشت به کشور مبدا، هزینه بازگشت جسد به کشور مبدا و ... تحت پوشش قرار می دهد. این طرح بیمه دارای پاسخگویی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته است که آن را از سایر بیمه ها متمایز می کند.
  3. بیمه دانشجویی و در در سه سطح Standard, Comfort, Premium: بیمه دانشجویی با توجه به کشور مبدا و مقصد متفاوت بوده و هزینه ها و طرح های متفاوتی دارد. برای نمونه، بیمه دانشجویی بین المللی، استونی، فنلاند، اسپانیا دارای هزینه بیمه سالانه معادل حداقل ۱۹۷ یورو بوده که در آن فرد را تحت پوشش بیمه ای 30000 یورویی قرار می دهد. این  نوع از بیمه نامه با توجه به نیاز افراد برای سفارت کشور مقصد، پس از پرداخت اینترنتی از طریق ایمیل به متقاضی ارسال می گردد.

نکته مهم: بیمه سوئیس کر در تمامی سفارتخانه‌های کشورهای شینگن برای ویزاهای دانشجویی و مسافرتی مورد قبول است.

مراحل دریافت بیمه نامه Swiss Care

نمونه ای از مراحل لازم برای اخذ بیمه نامه سوئیس کر SwissCare در ادامه آورده شده است (این نمونه مراحل بیمه نامه دانشجویی را نشان می دهد): 

  • برای شروع باید وارد سایت سوئیس کر SwissCare شده و روی Let’s start Now کلیک نمود.

با توجه به اینکه مبدا دانشجویان هموطن ایران است، روی بخش International student insurance کلیک می نمائیم. سپس بعد از مشخص کردن ملیت، مقصد، تاریخ شروع و پایان بیمه نامه و تاریخ تولد با کلیک روی Get The Price هزینه نامه ها را ملاحظه می کنیم.

نوع طرح را با توجه به میزان پوشش بیمه ای انتخاب کرده (برای نمونه Comfort) و روی Apply Now می زنیم.

سپس لازم است قوانین و مقررات بیمه نامه را مطالعه و روی I Agree and Continue کلیک نمائیم.

سپس با بررسی دوباره اطلاعات وارد نموده و تعیین صحیح بودن آن، نوع پرداخت را تعیین نموده (که معمولا در ایران روش پرداخت با کارت را انتخاب می کنیم) و بعد از وارد کردن اطلاعات شیوه پرداخت مورد نظر، با کلیک روی گزینه Pay Now این مرحله را به پایان می رسانیم. در ادامه بیمه نامه به ایمیل معرفی شده ارسال خواهد شد.

 


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.