ویزا و مستر کارت فیزیکی

کارت های ویزا و مستر فرق چندانی ندارند.
هر کدام از ویزا و مستر کارت فیزیکی شبکه ای هستند که ارتباط بانک ها را با هم برقرار کرده اند و مانند شبکه شتاب ایران میباشند با این تفاوت که شبکه شتاب، ارتباط تمامی بانک های داخلی ایران را با هم برقرار کرده است ولی شبکه ویزا و مستر ارتباط تمامی بانک های دنیا را برقرار نموده است.

زمانی که شما یک ویزا کارت و یا مستر کارت داشته باشید، از هر دستگاه خود پردازی که دارای لوگو شرکت ویزا و مستر است می توانید پول نقد دریافت نمایید .
دستگاه های کارت خوان اکثر مراکز خرید، فروشگاه ها، رستوران ها و هتل ها به سیستم شبکه ویزا و مستر متصل هستند و فرقی برای شما نمی کند که کارت بانک شما به کدام یک از این دو شبکه متصل است.

مستر کارت فیزیکی

با خرید این کارت شما می توانید یکی از بزرگترین مشکلات مسافران که حمل پول نقد و نداشتن امکانی برای همراه بردن پول نقد بصورت کیف الکترونیکی است را به سادگی حل نمایید و همچنین از تمامی دستگاه های خود پرداز (ATM) و پایانه های فروش (POS)سراسر دنیا، پول برداشت کنید. دارندگان این مستر کارت فیزیکی ، قابلیت خرید آنلاین از تمامی سایت های اینترنتی را نیز دارا می باشند. در صورت نیاز به شارژ مجدد کارت، در هر ساعت از شبانه روز، شما می توانید کارت خود را از طریق درگاه شتاب بانک ملت در کمتر از 30 دقیقه و در هر جای دنیا مبلغ مورد نیاز خود را از طریق کارت های شبکه شتاب شارژ نمائید. کارمزد خرید از طریق پایانه های فروشگاهی (POS) این مستر کارت صفر درصد است.

ویزا کارت فیزیکی

ویزا کارت فیزیکی چیست؟
اکثر کارتها در ایران به صورت مجازی می باشند و یا مشخصات کارت در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد. بنابراین دارای محدودیتهایی می باشد. این کارت به صورت فیزیکی به مشتری تحویل داده می شود و شما قادر خواهید بود که از این کارت در دستگاههای خودپرداز و پذیرنده های فروشگاهی سراسر جهان استفاده نمایید.
مزایای استفاده از مستر کارت یا ویزا کارت :
  • خرید از تمامی فروشگاههای بین المللی
  • خرید از تمامی فوشگاههای اینترنتی
  • نقد کردن وجوه از دستگاههای خود پرداز(ATM)
  • دریافت صورت حساب به صورت روزانه و رایگان
  • انتقال پول از شعبه ارزی کشور ،بانکهای اینترنی،صرافی ها
  • کارمزد ناچیز

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.