رزرو هتل با سایت بوکینگ

سایت Booking.com که در سال 1996 از یک شرکت گردشگری آنلاین کوچک در آمستردام شروع به کار کرد و اکنون به یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات گردشگری اینترنتی دنیا تبدیل شده است که بیش از 17،000 کارمند در 198 دفتر و در 70 کشور جهان در اختیار دارد. شعار سایت بوکینگ، توانمند ساختن مردم برای تجربه جهان، به کمک تکنولوژی دیجیتال و به منظور کاهش استرس های سفر است. در سایت بوکینگ، امکان رزرو آپارتمان ها، خانه های Bed & Breakfast، هتل های لوکس 5 ستاره، خانه های درختی و حتی کلبه ی برفی اسکیموها وجود دارد. وب سایت و اپلیکیشن Booking.com در بیش از 40 زبان در دسترس بوده و بیش از 144،765 مقصد را در 229 کشور و سرزمین های سراسر جهان پوشش می دهد.
برای رزرو در سایت booking باید به یک سری نکاتی دقت داشت که در ادامه در طی روند رزرو هتل به آنها پرداخته می شود: روشهای متفاوتی برای پرداخت هزینه هتل وجود دارد که در ادامه به شرح انواع آنها پرداخته می شود:
  •  گزینه Payment Schedule : در این روش، ممکن است هزینه اقامت در هتل به صورت کامل در هنگام رزرو اخذ شود و یا به صورت کامل در زمان اقامت در هتل گرفته شود و یا به صورت مرحله ای از شماره کارتی که در مرحله رزرو وارد گردید، کسر شود. در رزرو هتل باید دقت داشت که با مستر کارت یا ویزا کارت ارائه شده توسط شرکت های خدمات ارزی ایرانی، تنها می توان اقدام به رزرو هتل هایی کرد که تمام هزینه به صورت کامل در مرحله رزرو کسر گردد. برای مثال، هتل زیر با توجه به دو مرحله ای بودن پرداخت، قابل رزرو توسط کارتهای مستر موجود در ایران نیست.
  • گزینه Pay Now: با انتخاب این گزینه در مرحله پرداخت، می توان کل هزینه رزرو هتل را، از طریق مستر کارت یا ویزا کارت ارائه شده توسط شرکت های خدمات ارزی ایرانی پرداخت نمود. طبق این تصویر و بر اساس Payment Schedule کل هزینه با کارت کسر خواهد شد و هزینه ای در هتل دریافت نمی گردد.
  • گزینهI want to pay for this booking now : در برخی موارد دو گزینه چند گزینه برای پرداخت وجود دارد. در این شرایط در صورت وجود گزینه I want to pay for this booking now می توان به راحتی کل هزینه هتل را پرداخت نموده و اقدام به رزرو نمود.
  • گزینه Book without credit card: در این گزینه می توان بدون ارائه اطلاعات کارت اعتباری اقدام به رزرو هتل نمود. بدین منظور بهتر است علاوه بر انتخاب فیلتر Book without credit card، فیلتر free cancellation را نیز انتخاب نمود تا هتل هم اتاق را رزرو کرده و همچنین درخواستی مبنی بر وارد کردن اطلاعات کارت ارائه ندهد.
Image
  • گزینه No payment needed: در این گزینه، انتظار می رود که کل هزینه در هتل برداشت شود اما در واقع هزینه یک شب اقامت، پیش از تاریخ ورود از کارت کسر می رود، لذا برای رزرو اتاق های این مورد لازم است کارت معرفی شده در مرحله رزرو، قابلیت پرداخت آفلاین داشته باشد. بدین منظور توصیه می شود علاوه بر انتخاب گزینه No payment needed، فیلتر Free cancellation نیز انتخاب شود. با انتخاب این گزینه، با احتمال بالایی هتل اقدام به برداشت گارانتی رزرو (هزینه یک شب اقامت) از کارت نمی کند. لذا با کارتهای دارای موجودی کم و یا کارتهای فاقد قابلیت رزرو آفلاین می توان هتلهای دارای این قابلیت را رزرو نمود.

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.