پرداخت با ویزا و مستر

مستر کارت و ویزا کارت دو شبکه با کاربرد مشابه می باشند.
تقریبا درهمه مکانهایی که مستر کارت پذیرفته شود ویزا کارت را نیز می پذیرند. خیلی کم پیش می آید که بتوان پایانه ای را یافت که فقط یکی از این دو را قبول کند. مستر کارت و ویزا کارت همچنین استفاده های مشابهی دارند. مثلا برای پرداختهای آنلاین(اینترنتی) یا حضوری(دستگاه پوز) و برداشت از خودپرداز و کارت به کارت وجه از هردوی آنها میتوان استفاده کرد. کارهایی مثل پرداختهای سفارت، ثبت نام دانشگاههای خارجی و اخذپذیرش،ثبت نام کنفرانس و نمایشگاههای خارجی در رده پرداختهای آنلاین قرار میگیرند.


کارت هدیه مجازی فقط برای پرداختهای آنلاین مورد استفاده قرار میگیرند. کارت هدیه فیزیکی نیز از نوع پیش پرداخت است اما با این تفاوت که در بیشتر پرداختهای حضوری مثل دستگاه پوز نیز میتوان از آن استفاده نمود.
ویزا کارت مجازی تنها شامل مشخصات مندرج بر روی کارت و لازم برای پرداخت میباشد که به آدرس ايميل خریدار ارسال میگردد، این نوع کارت ماهیت فیزیکی ندارد و در معاملات اینترنتی و یا معاملاتی که از طریق فکس یا تلفن انجام می پذیرد کاربرد دارد.
اگر در سفرهای خارجی به دنبال پرداخت غیر مستقیم پول هستید، دوست دارید بلیط هواپیما را آنلاین خرید کنید یا اینکه در یک کلاس درس آنلاین (تافل، آیلتس و GRE) شرکت کنید پس نیاز دارید که از مستر کارت یا ویزا کارت استفاده کنید و پرداخت با ویزا و مستر داشته باشید. حتی برای ثبت مقالات بین‌المللی، پرداخت هزینه‌های دانشگاه‌های خارجی و دیگر آزمون‌های بین‌المللی هم می‌توانید از آن استفاده کنید.

ویژگی ویزا کارت و مستر کارت

ویژگی جزئی ویزا کارت و مسترکارت توسط بانک ها مشخص میشود. به این ترتیب که ممکن است یک بانک ویزا کارت به ارز دلار بدهد. اما بانک دیگری ویزا کارت به ارز درهم بدهد و بانک بعدی ویزا کارت با ارز یورو. هر بانک استاندارد دهی کارت ها خودش را دارد.

طبقه بندی کارت ها به کلاسیک، گلد و … فقط کاربرد داخل بانکی دارد. ممکن است یک بانک به ویزا کارت خودش که روزانه 2000 دلار سقف برداشت دارد نام “کلاسیک” بدهد و دیگری به این کارت نام ویزاکارت سفید را بدهد. همینطور ممکن است ویزا کلاسیک یک بانک سقف برداشت روزانه 1500 دلار داشته باشد و دیگری سقف برداشت 4000 دلار.

در دنیای ویزا کارت و مسترکارت هیچ ویژگی ثابت و مشخصی وجود ندارد. این بانک ها هستند که کارت های خود را دسته بندی میکنند، نام گذاری میکنند و به مشتریان ارائه میکنند.

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.