ویزا کارت مجازی

ویزاکارت مجازی:
این کارت ها از نوع مجازی بوده و تنها مشخصات کارت برای شما ارسال میشود از این کارت تنها میتوانید برای وریفای اکانت پی پال یا سایر سرویس های مشابه دیگر استفاده نمایید.

ویزاکارت مجازی در واقع تنها شامل مشخصات مندرج بر روی کارت و لازم برای پرداخت است که به آدرس ايميل خریدارارسال میگردد، این نوع کارت ماهیت فیزیکی ندارد و در معاملات اینترنتی و یا معاملاتی که از طریق فکس یا تلفن انجام میپذیرد کاربرد دارد.


کارت ویرچوال(مجازی) جهت کاربرد در اینترنت کاملا مانند کارت پلاستیکی می باشد با این تفاوت که شما فقط مشخصات کارت را دریافت می کنید و فقط به مقدار شارژی که در حساب خود دارید می توانید خرید کنید یا پول پرداخت کنید مزیت این کارت در عدم دریافت کارمزد به ازای هر خرید که انجام می دهید و از نظر امنیتی عدم امکان شارژ کارت شما بیش از مبلغ درون کارت وجود ندارد.
ویزاکارت فیزیکی همانند کارتهای موجود در شبکه بانکی ایران میباشد و از آنها علاوه بر استفاده هایی که برای کارت مجازی وجود داردمیتوان در پایانه های فروش(POS)، هتلها و... اقدام به پرداخت نمود و همچنین از دستگاههای خودپرداز سراسر جهان که لوگوی MasterCard را دارند پول دریافت کرد.

كارت مجازي همانند كارت فيزيكي (ياپلاستيكي) مي باشد. با اين تفاوت كه كارت مذكور فقط درخريدهاي اينترنتي مورد استفاده قرارمي گيرد و از آن جهت برداشت پول ازدستگاههاي خودپرداز يا ATM و همچنين پايانه هاي فروشگاهي (POS ) نمي توان استفاده نمود.

شبکه بانکی کشورايران(شتاب) مجهز به سیستم پرداخت Master/Visa Card نمیباشد.

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.