ویزا کارت آنی

ویزا کارت مشهور ترین شبکه فعال در دنیا می باشد.چنانچه شما کارتی بانکی با لوگوی ویزا کارت داشته باشید، نه تنها میتوانید از آن در تمامی کشورها استفاده کنید، بلکه میتوانید از طریق آن پرداخت های ارزی خود را انجام داده و به دیگر کشورها پول ارسال و یا دریافت نمایید و یا از سایت های اینترنتی سراسر دنیا خرید نمایید.
تمایل به صدور و خرید ویزا کارت به عنوان یکی از فراگیرترین روش های پرداخت آنلاین در فروشگاههای اینترنتی باعث شده است که Exchange98 کلیه خدمات مربوط به این حوزه را برای کاربران فراهم سازد.
با توجه به تحریم های علیه کشورمان امکان تهیه و استفاده از خدمات شرکت ویزا وجود ندارد. از این رو خدماتی از قبیل خرید ویزا کارت، شارژ ویزا کارت و پرداخت آنلاین با ویزا کارت از جمله سرویس های این مجموعه در زمینه این کردیت کارت معتبر و پرطرفدار می باشد. 

ویزا کارت آنی به محض انجام سفارش شما در جهان کارت صادر می گردد.
همواره یکی از مشکلات مردم ایران در عزیمت به خارج از کشور ( از جمله دانشجویان ، گردشگران ، مهاجران ، بازرگانان ) حمل پول نقد و نداشتن امکانی برای همراه بردن پول نقد بصورت کیف الکترونیکی باشد. از طرفی دیگر آن گروه از افرادی که در اینترنت و دنیای آنلاین به فعالیت می پردازند جهت انجام کلیه پرداخت ها و خریدهای خود از سایت های خارجی نیاز به داشتن ویزا کارت دارند تا بتوانند عملیات پرداخت آنلاین را بصورت مستقل انجام دهند.

فروش ویزا کارت و نقد کردن موجودی آن

اگر صاحب یک کردیت کارت VISA هستید و قصد نقد کردن موجودی آن را دارید، جهان کارت این فرصت را فراهم نموده است. شما می توانید در کمترین زمان ممکن موجودی ویزا کارت خود را به ریال تبدیل کنید و معادل آن را به تومان دریافت کنید.

برای فروش مانده موجودی ویزا کارت گیفت و یا اعتباری خود کافیست، با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنمایی لازم در خصوص نحوه فروش ویزا کارت و نقد کردن موجودی آن برای شما صورت پذیرد.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.