صدور ویزا کارت

ویزا کارت شرکت صادر کننده کارتهای اعتباری بین المللی می باشد که بهترین خدمات را در سطح جهانی به اجرا گذاشته است. جهان کارت از جمله شرکت های صدور ویزا کارت می باشد.
مشتریان عزیز می تـوانند هـر نـوع کـارت ( مستر کارت و ویزا کارت ) را از جهان کارت تهیه نمایند و برای سهولت در سفرها, خرید بلیط هواپیما , رزرو هتل , تمامی خرید های اینترنتی و سایر خدمات از آن استفاده نمایید.

مزایای اخذ ویزا کارت :

خرید اینترنتی با ویزا کارت (فروشگاه های اینترنتی، دوره های آموزشی و...)
دریافت پول نقد از دستگاه ATM
کاهش هزینه های وقت گرفتن از سفارت، آزمون های بین المللی
قابلیت استفاده در درگاه پرداخت آنلاین
پرداخت با دستگاه POS

جهان کارت با صدور ویزا کارت این امکان را به شما خواهد داد تا با استفاده از ابزاری مناسب جهت پرداخت‌های اینترنتی، تبادلات مالی، خرید از فروشگا‌های اینترنتی، بدون مشکل تحریم اقدام نمایید.

ویزا کارت مجازی

ویزا کارت های مجازی، برای افرادی که می خواهند براحتی پرداخت های ارزی خود را انجام دهند، مناسب می باشد. چون تکنولوژی تهیه این گونه کارت ها، اینترنتی می باشد بنابراین، کارت ها بصورت فیزیکی ارائه نخواهد شد. این کارت ها مشابه با کارت های فیزیکی، دارای شماره کارت، تاریخ انقضا، کد امنیتی و ... هستند و موارد استفاده آن ها نیز مانند کارت های فیزیکی می باشد. با خرید ویزا کارت مجازی ، می توانید به سادگی با سرعت و امنیت بالا، پرداختی های خود را انجام دهید.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.