ویزا کارت فیزیکی

ویزا کارت فیزیکی امکانات بالایی  را در ایران دارا می باشد، از جمله مزایای این ویزا کارت می توان به ارسال پیامک به شماره های موبایل در ایران برای تراکنش ها اشاره نمود. برای دریافت این ویزا کارت فیزیکی نیازی به سپرده گذاری اولیه نمی باشد. صدور ویزا کارت دو الی سه هفته کاری انجام می شود. جهان کارت با صدور ویزا کارت فیزیکی در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

مزایای ویزا کارت فیزیکی

ویزا کارت بدون سقف موجودی
تعداد دفعات نامحدود برای شارژ
امکان شارژدر هر زمان و مکان
استفاده از اینترنت بانک
امکان استفاده از دستگاه کارتخوان
امکان بررسی مانده حساب از تمام خود پردازها
بر روی ویزا کارت فیزیکی نام شخص ثبت می شود و دارای تاریخ انقضا و قابلیت تمدید
اینترنت بانک لحظه ای
دارای اپلیکیشن موبایل
نوع ارز ویزا کارت به دلار می باشد.

نحوه شارژ ویزا کارت در ایران

امکان شارژ ویزا کارت در ایران به دو روش می باشد:

روش اول: بعضی از شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت‌های ارزی، در زمینه‌ی شارژ این ویزا کارت‌ انجام می شود و شخص  با مراجعه به وبسایت‌های آن‌ها برای شارژاین ویزا کارت اقدام به شارژ ویزا کارت فیزیکی خود نماید.

روش دوم: با استفاده از حواله. به این دلیل  که برای این ویزا کارت‌ در بانک ها، حساب‌های بانکی جدا می گردد، این قابلیت برای  شما می باشد  که ابا مراجعه به  صرافی‌های معتبر و مجاز ، به حساب خودتان مبلغ مورد نظر را مستقیما وارد نمایید. بازه زمانی که سپری می گردد تا مبلغ مورد نظر در حساب شما قرار گیرد و کارت شما شارژ شود، 2 الی 5 روز کاری زمان  طول می کشد.

جهان کارت با صدور ویزا کارت این امکان را در اختیار شما عزیزان می گذرد تا با استفاده از ابزاری مناسب جهت پرداخت‌های اینترنتی، تبادلات مالی، خرید از فروشگا‌های اینترنتی، بدون مشکل تحریم خرید و فعالیت های خود را انجام دهید.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.