خرید ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی ویزا کارت VisaCard یک شرکت چندملیتی است که هدف آن ارائه خدمات مالی بوده و دفتر مرکزی آن درکالیفرنیا قرار دارد. در واقع ویزا شبکه پرداخت ارزی بین المللی است( مشابه شبکه شتاب) که به خودی خود، بانک نبوده و با استفاده از آن می توان از تمام درگاههای پرداخت آنلاین ویزا در سرتاسر جهان خرید کرده و همچنین از تمام خودپردازهای متصل به شبکه ویزا در سراسر جهان پول نقد دریافت کرد.
شعار شرکت Visa این است که ما یک شرکت فن‌آوری پرداخت‌های جهانی در جهت ترغیب مصرف‌کنندگان، کسب و کارها، بانک‌ها و دولت‌ها به استفاده از پول دیجیتال هستیم.  بنابراین می توان گفت ویزا کارت مهمترین محصول (یا ترکیب محصول-خدمت) شرکت چند ملیتی ویزا است که در سرتاسر جهان در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی مالی فعالیت می‌کند. 
خرید ویزا کارت مجازیخرید ویزا کارت مجازیویزا کارت VisaCard یک شرکت چندملیتی است که هدف آن ارائه خدمات مالی بوده و دفتر مرکزی آن درکالیفرنیا قرار دارد. در واقع ویزا شبکه پرداخت ارزی بین المللی است( مشابه شبکه شتاب) که به خودی خود، بانک نبوده و با استفاده از آن می توان از تمام درگاههای پرداخت آنلاین ویزا در سرتاسر جهان خرید کرده و همچنین از تمام خودپردازهای متصل به شبکه ویزا در سراسر جهان پول نقد دریافت کرد. شعار شرکت Visa این است که ما یک شرکت فن‌آوری پرداخت‌های جهانی در جهت ترغیب مصرف‌کنندگان، کسب و کارها، بانک‌ها و دولت‌ها به استفاده از پول دیجیتال هستیم.  بنابراین می توان گفت ویزا کارت مهمترین محصول (یا ترکیب محصول-خدمت) شرکت چند ملیتی ویزا است که در سرتاسر جهان در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی مالی فعالیت می‌کند. 

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.