تعیین وقت سفارت

جهان کارت با سال ها سابقه در زمینه خدمات وقت سفارت و ویزای شینگن و غیر شینگن ، مفتخر است مجری خدمات وقت سفارت و ویزای تضمینی مشتریان خود باشد.در حال حاضر به دلیل گسترده بودن موارد مربوط به ویزا بسیاری از مسافران ترجیح به واگذاری خدمات ویزای خود به شرکت های با تجربه در این زمینه می نمایند.
مسافران و متقاضیانی که برای سفر به کشورهایی که نیاز به گرفتن ویزا دارند، اقدام کرده اند می دانند که برای گرفتن مجوز ورود به هر کشوری می بایست به سفارت یا کنسولگری کشور هدف مراجعه و با ارائه مدارک مورد نیاز اقدام به گرفتن ویزا بنماید. 
بنابراین گرفتن و تعیین وقت سفارت اولین و مهمترین مرحله بوده و معمولا مسافران در گرفتن وقت سفارت معمولا با چالش روبرو هستند. از آنجایی که وقت سفارت برای سفارت کشورهای مختلف گوناگون و متفاوت می باشد .
معمولا برای داشتن وقت سفارت خود مسافر می تواند اقدام کند ولی به دلیل اینکه ثبت درخواست وقت سفارت قدری زمان بر و نیازمند به داشتن تخصص می باشد 
در صورت نیاز به گرفتن وقت سفارت هریک از کشورها نیاز به کمک و مشاوره و یا ثبت درخواست داشتید با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید.
یکی از مواردی که مسافران زیاد نگران آن هستند اماده سازی مدارک برای ارائه به سفارت می باشد.
 
برخی از این موارد عبارتند از بیمه مسافرتی مناسب و مورد قبول سفارت ، واچر هتل معتبر که در صورت استعلام سفرات این واچر هتل معتبر واقع شود، رزرو بلیط هواپیما معتبر که تاریخ آن با تاریخ رفت و برگشت سفر یکی باشد، تکمیل فرم اپلیکشین سفارت مورد نظر، در کنار این مدارک باید مدارک شخصی مسافر که شامل مدارک شغلی ، هویتی ومالی مسافر اماده و برای ارائه به سفارت ترجمه شود.

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.