رزرو هتل با ویزا کارت

هنگامی که شما در حال برنامه ریزی سفر هستید، اولین چیزی که اغلب پس از رزرو پرواز انجام می دهید یا برنامه ریزی سفر جاده ای خود را بررسی می کنید، هتل ها را برای مقصد و یا در جاده ها بررسی می کنید. 
اگر قصد دارید از کارت اعتباری خود کمترین استفاده را ببرید، ممکن است انتخاب کنید که از کارت اعتباری خود استفاده کنید.رزرو یک هتل با کارت اعتباری می تواند به برخی از مشکلات سفر کمک کند.
اگر کارت اعتباری نداشته باشید، باید اطمینان حاصل کنید که در حساب چک خود، تعادل بالایی برای پوشش کارت اعتباری در هنگام مسافرت داشته باشید. شما همچنین می توانید دو حساب بررسی داشته باشید وتنها برای مواردی مانند کارت های اعتباری توسط هتل ها و سایر هزینه های مربوط به سفر استفاده کنید.
برای رزرو هتل با ویزا کارت با جهان کارت در ارتباط باشید.
یکی از مهم ترین موضوعات در سفرهای خارجی، رزرو هتل با کیفیت و همچنین قیمت مناسب است اما متاسفانه در ایران به دلیل عدم دسترسی همگانی به کارت های اعتباری ارزی و نیز عدم آگاهی هموطنان گرامی، رزرو هتل عدمتا با واسط و اکثرا با پرداخت هزینه هایی بسیار بالاتر انجام می شود. یکی از مزیت های رزرو هتل با ویزا کارت و مستر کارت علاوه بر اینکه حق انتخاب بیشتری خواهید داشت، رزرو هتل با کمترین قیمت و بدون واسطه است، در ذیل معتبرترین وب سایت های رزرو هتل در جهان که میتوانید از خدمات آنها برای رزرو هتل استفاده کنید آورده ایم:

علاوه بر اینکه میتوانید با تهیه یک ویزاکارت و مسترکارت ازجهان کارت  رزرو هتل تان را خودتان و به راحتی انجام دهید، همچنین میتوانید اینکار را به ما سپرده و ما رزرو را برای شما بدون اینکه نیاز به صدور کارت اعتباری داشته باشید انجام خواهیم داد.
امروزه رزرو هتل و هواپیما بصورت آنلاین این قابلیت را دارد که به راحتی میتوانید از میان صدها هزار هتل و شرکت های هواپیمایی در سراسر دنیا هتل و هواپیمای مورد نظر خود را پیدا و رزرو نمایید.

مشهورترین و معتبرترین سایت هایی که برای رزرو هتل استفاده میشود عبارتند از Hotels.com , expedia.com و booking.com.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.