شماره حساب وب مانی

Webmoney یک پردازنده تراکنشات دیجیتالی می باشد که از سال ۱۹۹۸ در کشور روسیه و شهر مسکو شروع به فعالیت نموده است.این پردازنده همانند یک بانک دیجیتال یا آنلاین است که افراد می توانند در آنجا پول خود را ذخیره کنند و به آسانی در اینترنت آن را خرج کنند.

همانند پی پال ، وب مانی نیز یکی دیگر از سامانه های پرداخت دیجیتالی معتبر دنیا است که افراد به طرق مختلف و به دلایل گوناگونی از آن استفاده می کنند. شما می توانید در این سامانه مالی دیجیتال پول دریافت کنید، پرداخت کنید، خرید انجام دهید و کارهای دیگر که می توان با پول انجام داد را انجام دهید. همچنین شما می توانید همیشه مبلغ موجودی خود در وب مانی را به صورت نقد از کارگزاری ها یا برخی از بانک ها دریافت کنید.

در دنیای تجارت افراد نیاز دارند تا به روش های مختلفی پول جا به جا نمایند. از آنجاییکه ما امروز در دنیای دیجیتال زندگی می کنیم، تجارت های زیادی نیز هستند که مبنای آنها فعالیتهای دیجیتالی و آنلاین است. وب مانی نقش پررنگی در این نوع تجارت ها بازی می کند.

کاربرد وب مانی

تراکنش ها در سیستم وب مانی با سرعت بالا، ایمن، ارزان، غیر قابل شناسایی و البته غیر قابل بازگشت انجام می شود. برای استفاده از خدمات این سیستم نیاز به حساب یا کارت بانکی ندارید.

مهم ترین ویژگی این سیستم امنیت بالای آن است. در زمان استفاده از نرم افزار وب مانی که بر روی ویندوز نصب می‌شود، بعد از افتتاح حساب وبمانی به کاربر فایل کلید مخصوص حساب ساخته شده، ارایه می شود که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن خواهد شد. همچنین کاربر می‌تواند در تنظیمات حساب خود، دسترسی به آن را با یک یا چند آی پی محدود کند تا این که از ورود دیگران به حساب خود جلوگیری شود.

برای استفاده از وب مانی ابتدا کاربر باید نرم افزار WebMoney Keeper را از وبسایت رسمی نصب نماید یا به صورت آنلاین و از طریق وبسایت وارد حساب کاربری خود شود. به هر حساب وبمانی، شناسه وبمانی یا WMID یا شماره حساب وب مانی تعلق می‌گیرد.

هر کاربر در سیستم وب مانی از گواهینامه الکترونیکی (WM-Passport) برخوردار می‌شود. طبق اطلاعات وارد شده در زمان افتتاح حساب، برای کاربران انواع گواهینامه الکترونیکی ارایه می‌گردد. اگر کاربر مشخصات شخصی خود را وارد ننماید، گواهینامه ناشناس (Alias WM-Passport) و اگر مشخصات خود را وارد نماید، گواهینامه تشریفاتی (Formal WM-Passport) به او تعلق می‌گیرد. در زمان افتتاح حساب وب مانی، کاربر می‌ تواند مشخصات خود را وارد نموده و از گواهینامه تشریفاتی برخوردار شود.

 اکنون بیش از 34 میلیون کاربر اقدام به افتتاح حساب کردند تا بتوانند از سرویس های پرداخت آنلاین آن در برخی سایتها استفاده نمایند. به کاربران بعد از افتتاح حساب شماره دبلیو ام آی دی (WMID) تعلق می گیرد که همان شماره داشبورد اصلی می باشد.

سپس کاربر می تواند چندین کیف پول دبلیو ام زد (WMZ) به ارزهای مختلف می تواند باز کند که در حساب وی ثبت می گردد. برای انتقال پول بین کاربران، استفاده می شود.

برای مدیریت حساب و انجام انتقالات مالی، کاربر هم می تواند از طریق وب (Web)، هم اپلیکیشن (App) و هم نرم افزار دسکتاپ (Desktop) استفاده کنند. کاربران می توانند با توجه به نیاز خود اقدام به افتتاح حساب کنند که به مدارک مختلفی نیز احتیاج است.

کاربران همچنین می توانند اعتبار وب مانی خود را به دلار آمریکا (US Dollar)، یورو (EURO)، روبل روسیه (Russian Rubles)، گریونی اوکراین (Ukrainian Hryvni)،روبل بلاروس (Belarusian Rubles)، سهام طلا (Stock Gold)، دونگ ویتنام (Vietnamese Dong) و بیت کوین (Bitcoin) تبدیل نمایند.
برای اطلاع از پرداخت وب مانی و نحوه افتتاح حساب به مطلب پرداخت با وب مانی مراجعه نمایید.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.