افتتاح حساب پی پال

پی پال یکی از معروف ترین سیستم های پرداخت آنلاین است که با رمز نگاری کردن کلیه اطلاعات، امنیت را بالا برده و از هر گونه تقلب و کلاهبرداری جلوگیری می کند. پی پال دو نوع حساب مختلف Personal  و Business را ارائه می‌دهد که با توجه به سختی های افتتاح حساب بیزینس، و امکان خرید و فروش آسان با حساب Personal، در ادامه آموزش افتتاح حساب Personal و وریفای کردن حساب پی پال توضیح داده می‌شود.

نحوه ساخت و ایجاد حساب پی پال

به صورت خلاصه برای ساخت و ایجاد حساب پی پال و سپس وریفای کردن آن، گام های زیر را باید طی کنید:

1. رفتن به سایت پی پال و کلیک بر روی گزینه "Sign Up "

2. انتخاب Personal Account و ادامه مراحل

3. پر کردن فرم اطلاعات شخصی

4. وارد کردن اطلاعات آدرس و پاسپورت: در این مرحله دقت کنید اطلاعات ایران را وارد نکنید. همچنین برای ثبت نام از کشور های آمریکا،انگلیس،کانادا و استرالیا استفاده نکنید، زیرا این کشورها برای وریفای شدن احتیاج به حساب بانکی دارند. برای اطلاعات بهتر است از آدرس کشور هند استفاده نمائید. همچنین وارد کردن اطلاعات بر اساس Billing Address کارت گیفت خریداری شده برای وریفای کردن حساب پی پال گزینه ای مطلوب است.

5. متصل کردن کارت به حساب پی پال با کلیک روی گزینه Add card to use later 

6. تایید ایمیل برای وریفای کردن حساب پی پال خود

در استفاده از حساب پی پال نکاتی وجود دارد که لازم است به آنها توجه نموده و به دقت انجام گیرد که عبارتند از:

پی پال برای تائید کارت اعتباری، نزدیک به دو دلار ازکارت صاحب حساب کم میکند که زمانی که کد 4 رقمی که توسط پنل کارت به شما داده می شود را وارد کردید، هزینه طی 24 ساعت به حساب کارت شما باز خواهد گشت.

بعلت تحریم بودن ایرانیان در سایت پی پال برای ثبت نام در سایت و ساخت و ایجاد حساب پی پال، بهتر است به جای استفاده از فیلتر شکن، از ریموت دسکتاپ آن کشوری که می خواهید در آن حساب پی پال خود را افتتاح کنید، استفاده نمائید.

با توجه به حساسیت های پی پال روی ایرانیان، توصیه میشود فقط در صورت ضرورت به حساب خود مراجعه کنید زیرا تمامی گزارشات توسط ایمیل بطور اتوماتیک برایتان ارسال میشود و نیازی به مراجعه مکرر به حساب paypal خود ندارید.

در صورتیکه عملیات وریفای مسترکارت موفقیت آمیز بود، در طی دو سه روز آینده می توانید آن را تایید کنید.

پی پال گاهی به صورت اتفاقی حسابهایی را موقتا بسته و شماره حساب بانکی و یا سوال امنیتی از شما می پرسد که در صورت پاسخ صحیح حساب همان لحظه به حالت اول باز می گردد و قابل استفاده می شود.

پی پال همواره مواظب آی پی افرادی است که از کارت های اعتباری برای وریفای حساب Paypal استفاده کرده اند، لذا از ثابت بودن آی پی خود اطمینان حاصل کنید.

در صورت استفاده از آی پی مشترک، امکان دارد پی پال حساب را موقتا ببندد و درخواست مدارک معتبری  برای تایید کننده مشخصات صاحب حساب بکند.

حساب پی پال با سایر حسابها کاملا متفاوت است زیرا روش تایید آن به صورت چند مرحله است به این صورت که وقتی ایمیل و آی پی را چک نمود به مرحله تایید بعد وارد می شوید که استعلام حساب بانکی شماست. در مرحله استعلام حساب بانکی، Paypal چک می کند که آیا حساب وجود دارد یا خیر و اینکه مربوط به کدام کشور است. در ادامه مراحل وریفای کردن حساب، آنها با صاحب کارت تماس گرفته و یا درخواست فکس کپی یکی از مدارک را میکند.

نویسنده :

سارا صادقی


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.