پرداخت با پی پال

پرداخت پی پال PayPal 

 ایجاد حساب پی پال، این امکان را به کاربر می دهد که پرداخت های ارزی خود از جمله: خرید کالا و لایسنس نرم افزار، پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس‌ها و آزمون‌های بین‌المللی، پرداخت حق عضویت در انجمن‌ها و موسسات خارجی و حتی ارسال پول برای اقوام و دوستان را با سرعت و امنیت به انجام رساند.

 پرداخت به حساب پی پال به روشهای زیر انجام می گیرد:

 1. وجود درگاه پرداخت آنلاین پی‌ پال در سایت مورد نظر: در این حالت در سایت مورد نظر و در در درگاه پرداخت به گزینه پی پال می رسیم که با وارد کردن ایمیل و پسورد حساب پی پال می توان اقدام به پرداخت هزینه نمود. 

این نوع از پرداخت با حساب پی پال برای زمانی است که قصد خرید کالا و خدمات از یک وب سایت را دارید و یا اینکه قصد پرداخت هزینه در سایت‌های مربوط به Submit مقاله و یا شرکت در کنفرانس‌های بین المللی را دارید. . در این مرحله دقت داشته باشید که برای انجام پرداخت با حساب PayPal حتی در اکانت خود فرضا در سایت یک کنفرانس یا سمینار آدرس، مشخصات و شماره تماس ایران را به وارد نکنید.(هیچ نشانی از ایران نباید وجود داشته باشد.) لذا در حالتی که پرداخت پی پال انتخاب شده باشد، امکان ارسال کالا (Shipping Address) به ایران وجود ندارد.

2. در اختیار داشتن اطلاعات یک حساب پی پال (PayPal Account/PayPal ID):  در این حالت دریافت کننده مبلغ (فرد یا شرکت خارجی) که باید مبلغی به او ارسال گردد، یک حساب پی پال (PayPal Account) را در اختیار مشتری قرار می دهد. به این حالت  ارسال پول یا Send Money گفته می‌شود و در این حالت جهت ارسال پول به PayPal Account یا PayPal ID کاربرد دارد. حساب پی پال یا PayPal Account شماره حسابی است که به شکل یک ایمیل آدرس مثلاً این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  می باشد. نکته ی مهم روش Send Moneyاین است که، از مبلغ ارسال شده حداکثر 5 درصد به عنوان کارمزد توسط پی پال کسر شده و باقیمانده مبلغ به حساب پی پال دریافت‌ کننده واریز می‌شود. نکته ی مهم در استفاده از روش Send Money  برای ارسال پول، حصول اطمینان از PayPal Account بودن ایمیل دریافتی از دریافت کننده مبلغ (فرد یا شرکت خارجی) است.

3. در اختیار داشتن یک صورتحساب پی پال (PayPal Invoice) : بعضی از دریافت کننده‌ها (فرد یا شرکت خارجی) جهت پرداخت مبلغ مورد نظر خود، از طریق ایمیل یک صورتحساب پی پال (PayPal Invoice) ارسال می‌کنند. هر صورتحساب پی پال دارای حساب پی پال دریافت کننده  و مبلغ پرداختی و همچنین کلید پرداخت (Pay) است که با کلیک بر روی آن یک صفحه در سایت پی پال مشابه Paypal.com/…  باز می‌شود که در این مرحله با وارد کردن اکانت پی پال می توان هزینه را پرداخت نمود. 

 نکته بسیار مهم در پرداخت با پی پال

 در پرداخت با حساب پی پال باید دقت داشت که با توجه به تحریم بودن کشور ایران توسط پی پل، حساب کاربری (Account) فرد در وب سایت مربوطه که پرداخت برای آن انجام میگیرد، نباید هیچ نامی از کشور ایران، شهرهای ایران مثل سنندج، نام موسسه ها یا دانشگاه های ایرانی و هر اطلاعاتی که آن پرداخت را به ایران مرتبط کند، داشته باشد.

نویسنده:
سارا صادقی

 

 

 

 


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.