صدور مستر کارت

مستر کارت خود یک کسب و کار خدمات مالی است که با موسسات مالی همکاری می کند تا کارت های مارک دارمستر را که توسط شبکه MasterCard پردازش شده است، صادر کنند.

صدور مستر کارت

موسسه مالی صادر کننده معمولا هزینه تولید کارت ها را پرداخت می کند و آنها را به مشتریان با شرایط کارت خاص ارسال می کند. هنگامی که یک موسسه مالی با MasterCard همکاری می کند بدین معنی است که تمام ارتباطات پردازش معاملات باید از طریق مستر کارت به عنوان پردازنده شبکه انجام شود.
 
مستر کارت جزء تجاری مالی برای انجام وام های کارت اعتباری یا خدمات سپرده بانکی ندارد. بنابراین به عنوان یک سرویس دهنده پردازش شبکه عمل می کند، اما آنها قادر به تأمین اعتبار یا ارائه حساب سپرده خودشان نیستند. 
صدور مستر کارت

با مستر کارت و خدمات صدور مستر کارت جهان کارت از مزایای این کارت در سفر های خارجی و خریدهای اینترنتی بهره مند شوید. از مسائل حائز اهمیت جهت مبادلات مالی و تجاری با کشورهای خارجی تبدیل کردن ارز میباشد، از این گذشته افراد زیادی هستند که قصد سفر دارند و یا افرادی که در داخل کشور نیاز به تبادل ارزی جهت انجام امور مختلف خود را دارند. افرادیکه خود اقدام به تهیه بلیط هواپیما و هتل نموده اند ولی پول رایج کشور مقصد را تهیه نکرده اند، با مشکلات تبدیل ارز وعدم پاسخگویی مناسب کارت های اعتباری داخلی در بیشتر کشورها مواجه هستند در اینجا مستر کارت کارایی بسیاری دارد وراه حل تمام مشکلات است ؛ جهان کارت با خدمات صدور مستر کارت به صورت آنی و به صورت فیزیکی و یا مجازی همراه وپاسخگویی دائمی شماست.

با توجه به خطرات حمل پول نقد و مشکلات تبدیل ارز در کشور های خارجی خرید مستر کارت امری ضروری به نظر میرسد اما نحوه خرید مستر کارت و صدور مستر کارت چگونه است با ما در جهان کارت همراه باشید.

خرید مستر کارت راه سختی ندارد برای صدور مستر کارت کافی است یک کارت عضو شتاب و پاسپورت داشته باشید. موجودی داخل مستر کارت به دلار است، اگر در کشوری هستید که واحد پولش دلار نیست کافی است دنبال یک دستگاه متصل به سیستم مستر کارت بگردید مستر کارت به صورت اتوماتیک واحدهای ارزی را به یکدیگر تبدیل خواهد نمود. با مستر کارت هر جای دنیا که باشید، از همه جا میتوانید خرید کنید و یا پول نقد دریافت نمایید.

اگر دنبال خرید بلیط و رزرو هتل در سایت های خرید آنلاین در شهر مقصدتان باشید ودر این حین به تخفیفاتی که در زمان های مشخص در این سایت ها داده میشود بر خورد کردید جهت بهره مندی از این تخفیف نیازمند داشتن مستر کارت هستید. در مواردی مانند فراموشی تبدیل ارز و یا خطر حمل پول نقد نیز مستر کارت به کمک شما میاید. اگر به مقدار پول زیادتر از موجودی کارت خود احتیاج دارید، کافی است وارد سایت جهان کارت وخدمات صدور مستر کارت شوید و به هر میزان که دوست دارید کارت خود را شارژ کنید یعنی امکان شارژ لحظه ای مستر کارت خود را دارید.

جهت صدور مستر کارت و گرفتن خدمات الکترونیک بانکی موجود در بستر آن دو راه دارید که اولی مراجعه نمودن به بانک های خصوصی است که گاها شرایط نسبتا سختی دارند و تامین شرایط آنها در توانایی همه نیست مثلا سپرده گذاری ۵۰ میلیونی است.

راه حل دوم مراجعه به شرکت های خصوصی ارائه دهنده خدمات صدور مستر کارت است. شرکت های خصوصی جهت صدور مستر کارت از شعب مسترکارت مستقر درکشورهای همسایه مثل عمان، امارات، گرجستان، ارمنستان یا کشورهای اروپای شرقی چون بلغارستان و لهستان استفاده می نمایند.

در هر حالت صدور مستر کارت مستلزم دریافت مبلغی به عنوان کارمزد خواهد بود.

جهت صدور مستر کارت ضمن تکمیل فرم های مربوط به این کارت ها در شرکت های یاد شده نیازمند پرداخت هزینه تعیین شده وکپی پاسپورت وسایر مدارک در خواستی است.چنانچه میخواهید مسترکارت داشته باشید در همان لحظه اعتبار قابل دریافت است و شما میتوانید خرید خودتان را انجام دهید، در صورتی که کارت فیزیکی میخواهید پس از انجام فرایند ثبت نام باید از ۱۵ تا ۴۵ روزکاری منتظر باشید.

 


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.