مستر کارت بین المللی

MasterCard International Incorporated، انجام کسب و کار به عنوان MasterCard در سراسر جهان، راه حل های پرداخت دیجیتال و فن آوری را فراهم می کند. این شرکت دارای یک شبکه پردازش پرداخت است که متصل به مصرف کنندگان، موسسات مالی، تجار، دولت ها و شرکت های تجاری در ایالات متحده و بین المللی است.
محصولات و راه حل های پرداخت آن عبارتند از کارت اعتباری و بدهی، کارت های پیش پرداخت مشتری و تجاری، خدمات مدیریت برنامه های کارت پیش پرداخت و محصولات کارت تجاری. پرداخت های دیجیتال انتقال پول و راه حل های انتقال؛ و تجزیه و تحلیل، مشاوره داده ها و وفاداری و پاداش راه حل های بازاریابی. این شرکت همچنین خدمات پردازش پرداخت را ارائه می دهد.
برای اطلاع از مستر کارت بین المللی با جهان کارت در تماس باشید.09195606675

با داشتن یک کارت اعتباری بین المللی مثل مستر کارت بین المللی تمامی کارهایی را که در داخل کشور با کارت های بانکی عضو شبکه ی شتاب انجام می دادید را در خارج از کشور نیز انجام دهید .
برای مثال در سفرهای خود به خارج از کشور نگرانی های حمل پول نقد و دغدغه های مرتبط با تبدیل واحد پول کشورهای مختلف را نداشته باشید و در مواقع لزوم، با مراجعه به دستگاهای خودپرداز ، پول نقد به وجه رایج کشور مقصد دریافت نمایید. همچنین در فروشگاه ها، هزینه های خرید خود را به وسیله این کارت ها پرداخت نمایید.
 
 

درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.