خرید مستر کارت

نحوه خرید مستر کارت

تفاوت مسترکارت مجازی با مسترکارت تراول چیست؟

همانطور که از نام این کارت ها مشخص است، کارت مجازی ماهیت فیزیکی ندارد و تنهای مشخصات روی کارت برای شما ایمیل می شود، این کارت در معاملات اینترنتی یا معاملاتی که از طریق فکس یا تلفن انجام می پذیرد کاربرد دارد. مزیت این کارت در عدم دریافت کارمزد به ازای هر خرید که انجام می دهید است و از نظر امنیتی عدم امکان شارژ کارت شما بیش از مبلغ درون کارت وجود ندارد.

برای استفاده از این کارت ها در دستگاه های خودپرداز سراسر جهان توجه داشته باشید که لوگوی master card یا visa کارت را داشته باشند و سپس اقدام به دریافت پول نقد از آن دستگاه ها بنمایید.

 

مستر کارت تا سقف ۵۰۰۰ دلار در روز امکان شارژ دارد بنابراین اگر در سفر بودید نیاز به پول داشتید نیازی نیست که بخواهید خودتان را به این در و آن در بزنید و دنبال صرافی باشید، تنها کافی به پنل مدیریتی شرکتی که از آن کارت را تهیه کرده اید بروید و کارت خودتان را شارژ نمایید.

اگر شما از جایی خرید کرده باشید و به هر دلیلی مثل انصراف از خرید و عدم توافق با سایت فروشنده، بخواهید مبلغ خود را پس بگیرید، مستر کارت تراول پلاس این قابلیت را دارد.

کارت مجازی دارای اعتبار ۳ ماهه از تاریخ خرید است و امکان انتقال باقی مانده موجودی در صورت فرا رسیدن تاریخ انقضاء کارت را دارد.

اگر قصد خرید مستر کارت مجازی را دارید، بهتر است بدانید که این کارت‌ها با حداقل موجودی ۲۵ دلار صادر می‌شوند و نمی‌توان بیش از ۵۰۰ دلار آن‌ها را شارژ کرد.

با داشتن کارت مجازی شما امکان خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، وریفای حساب های الکترونیکی مانند پی پال و خرید خدمات هاست دارید که تمام این کارها را می توانید با مسترکارت خودتان هم انجام دهید اما خوب داشتن مسترکارت هزینه مالیات را هم به همراه دارد که کارت های مجازی آن را ندارند.

راهنمای خرید مستر کارت

توجه! برای استفاده از کارت های مجازی شما می بایست که از فیلترشکن استفاده کنید تا بدلیل تحریم های اعمالی از سوی آمریکا بر ایران مشخص نشود که آی پی وارد شده مربوط به ایران است. این در حالی است که این قوانین برای کارت های فیزیکی وجود ندارد و کاربری آن ها همانند کارت های اعتباری ایران است که می توان هم از پایانه های فروش و هم از طریق اینترنت انجام دهید.

 


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.