خرید مستر کارت مجازی

مستر کارت از کارتهای بین المللی است که امکان پرداخت و دریافت را برای کاربران سراسر دنیا بسته به نوع دسته بندی کارت (دبیت کارت ، پریپید کارت ، کردیت کارت ، گیفت کارت ) فراهم می نماید.
این کارت توسط بانکهای مختلف صادر میگردد که تفاوت بانک در تنوع خدمات و اعتبار مستر کارت موثرمی باشد.

مسترکارت ها به دو نوع مستر کارت مجازی و مستر کارت فیزیکی تقسیم می شوند.

کارت مجازی در واقع تنها مشخصات مندرج روی کارت لازم برای پرداخت است که به آدرس ایمیل فرد متقاضی ارسال خواهد شد، بنابراین همان طور که از نام آن مشخص است این نوع کارت ماهیت فیزیکی ندارد و در معاملات اینترنتی یا معاملاتی که از طریق فکس یا تلفن انجام می پذیرد کاربرد دارد.

مستر کارت های مجازی همچون کارت های اعتباری مستر، اعتبار دارند و هر فروشگاهی که از کارت های اعتباری مستر پشتیبانی کند، کارت های مجازی آن را نیز می پذیرد.
در واقع مستر کارت مجازی، نوعی از کارت های پیش پرداخت یا همان گیفت کارت ها هستند که دارای یک شارژ اولیه بوده و پس از اتمام شارژ، نیاز است که آن ها را دوباره شارژ نمود و یا یک کارت پیش پرداخت دیگر تهیه نمود.
کارت های اعتباری مجازی معمولا تنها یک بار قابلیت شارژ اولیه را داشته و پس از اتمام شارژ، باید یک کارت اعتباری دیگر تهیه نمود. نکته قابل توجه در استفاده از این کارت ها این است که برای استفاده از آن ها نیازی به افتتاح حساب مستر نبوده و می توان تنها با خرید آن ها از فروشگاه های ارائه دهنده، به اعتبار درون آن ها دست پیدا کرد.

برای خرید مستر کارت مجازی با جهان کارت در تماس باشید.
09195606675


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.