مستر کارت چیست ؟

مستر کارت شرکتی است در شهر نیویورک آمریکا که در حوزه مالی فعالیت می نماید. نحوه کسب درآمد این شرکت از طریق صدور کارت های اعتباری به صورت دبیت کارت یا کردیت کارت و پردازش پرداخت های بانکی می باشد.
مسترکارت نوعی از کارت های اعتباری است. به منظور شناخت بیشتر مستر کارت لازم است ابتدا با مفهوم کارت اعتباری بیشتر آشنا شویم.
کارت‌ اعتباری به نوعی از کارت ها گفته می شود که شخص بر اساس میزان اعتباری که بانک به او داده و بدون داشتن موجودی، امکان برداشت از حساب خود تا سقف اعتبار مشخص شده را دارد. پس از مدت زمان معینی بدون هیچ کارمزدی بدهی به بانک پرداخت می‌شود.
مستر کارت پدیده ای نو و همه گیر در عرصه مبادلات بین‌المللی و تجاری است و به دلیل در دسترس بودن اینترنت و مالیاتهای فوق العاده کم نسبت به حواله‌های بانکی اکثر شرکتها و بعلاوه اشخاص می توانند مبادلات مالی خود را از طریق اینترنت انجام داده و واسطه‌های تجاری را که در کشورها و میادین تجاری اقامت داشته اند از پیش پا برداشته و به صورت مستقیم با کمپانی های معتبر همکاری کنند.
مشتریان عزیز با خرید مستر کارت می توانند استفاده های فراوانی از آن نمایند. اما اصلی ترین کاربرد این کارت اعتباری در خرید آنلاین و غیر آنلاین است.
با داشتن این کارت اعتباری می توان به فروشگاه هایی که از دستگاه پایانه این کارت پشتیبانی می کنند مراجعه کرده و مبلغ خرید مورد نظر را پرداخت نمود. علاوه بر این در خرید های اینترنتی و آنلاین نیز می توان از این کارت استفاده نموده و مبلغ مورد نظر را به فروشنده پرداخت کرد.

مزایای مستر کارت 


- از مزایای مستر کارت این است که کارمزدهای ناچیز دارد.
- می‌توانید به صورت روزانه صورت حساب رایگان دریافت کنید.
- از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در بیشتر کشورهای جهان می‌توانید وجه نقد دریافت کنید.
- از تمامی فروشگاه‌های بین‌المللی خرید کنید، از همه فروشگاه‌های اینترنتی آنلاین خرید کنید.
- می توانید با شرکت‌های بین‌المللی تبادل مالی داشته باشید.
- می توان از شعب ارزی بانک‌های بین‌المللی، صرافی‌ها و بانک‌های اینترنتی پول انتقال داد.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.