فروش درآمد ارزی

بهره گیری  از استعداد و توانایی در جهت کسب درآمد ارزی به روش های مختلف مانند کار کردن برای یک شرکت خارجی از راه دور یا همان فریلنسر یا فعالیت در اینترنت در میان بسیاری از ایرانیان مرسوم است ولی به دلیل پرداخت هزینه دستمزد به دلار یا یورو تبدیل و فروش درآمد ارزی به دلیل اعمال تحریم ها و مشکلات دیگر سبب شده تا این افراد دنبال راه کارهای برای فروش درآمد ارزی خود باشند؛ ما در این سایت با ایجاد فضای امن ومطمئن جهت فروش درآمد ارزی شما در خدمت هستیم.

اگر  میخواهید پولی از خارج کشور به  فامیل یا افراد خانواده درایران ارسال کنید با ایجاد حساب کاربری در جهان کارت وجه مورد نظر خود را به روش ایمن به دست آنها برسانید.

اگر در خارج کشور دانشجو بوده و مشغول تحصیل هستید و نیازمند پول از داخل ایران هستید ما به شما کمک میکنیم وجه مورد نظرتان در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد. این کار با مراجعه به سایت جهان کارت در سریعترین زمان ممکن و با هزینه کم امکان پذیر است.

 

چنانچه در خارج از کشور به فعالیت اقتصادی مشغول هستید و در داخل کشور همکار یا شرکای دیگری دارید جهت پرداخت و دریافت پول بهترین گزینه استفاده از جهان کارت است.

 با حذف واسطه و صرافی ومشکلات مرتبط در زمان وهزینه خود صرفه جویی کنید.   

اهمیت فروش درآمد ارزی بیشتر برای ایرانیانی که با شرکت های خارجی از راه دور همکاری میکنند ویا کسب وکاری دارند که در خارج از کشور هم فعالیت میکند بیشتر است، حاصل این فعالیت ها بستگی به فروش درآمد ارزی و یا دریافت  هر نوع ارز دارد. با جهان کارت و متخصصان ما در این حوزه ودر خصوص فروش درآمد ارزی راهی مطمئن کم هزینه وسریع ایجاد نموده ایم. در این زمینه متخصصان ما با بهره گیری از روشهای متفاوت و ایجاد بستری امن و راحت در این سایت، فروش درآمد ارزی شما را در کمترین زمان وتبدیل آن به هر نوع ارز دیگر را انجام میدهند.

سایت و متخصصان ما همیشه متعهد به انجام همه درخواست های شما است و در این جهت با ارایه روشهای به روز و امن سعی در خدمت رسانی به شما را دارد تا بتوانیم با کسب رضایت شما همیشه انتخاب اول شما در خدمات ارزی باشیم.

اندیشه ما در همه حال ارایه بهترین خدمات مبتنی بر خواست مشتریان و فراهم کردن مجموعه ای امن و خوش سابقه است.

ما امکان فروش درآمد ارزی و تبدیل آن به ریال را فراهم نموده ایم برای اینکار پس از ثبت نام در سایت و مطالعه توضیحات ارایه شده اطلاعات مورد نیاز را وارد نموده و میزان وجه و نوع ارز دریافتی یا پرداختی ومقدار آنرا مشخص کنید. در مبالغ بالای 200 دلار، شماره شبا بانک نیاز است ولی در مبالغ کمتر از200 دلار با ارایه شماره کارت بانکی وجه مورد نظر انتقال میابد. ما کیف پول پی پال را با توجه به نوع درخواست شما برایتان ارسال میکنیم.سپس شما وجه مورد نظر را به کیف پول واریز نموده و تایید دریافت را بگیرید.

در پایان معادل ریالی وجه درخواستی توسط شما به حساب بانکی ثبت شده در درخواست سفارش،ارسال میگردد.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.