مستر کارت رایگان

مستر کارت رایگان

مستر کارتها برای راحتی مبادلات بین المللی در بازار عرضه می گردد، که با استفاده از این کارت ها دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک ها نبوده و به راحتی می توان به صورت آنلاین و از طریق پی پال پرداخت هار ا انجام داد. شرکت مستر کارت معمولا در جهان جزء شناخته ترین شبکه های مالی به حساب آمده و استفاده از آن می تواند مزیت هایی را در پی داشته باشد؛ که هر فردی را به خوبی راضی نگه می دارد. هکرها همواره با بروز اطلاعات مستر کارت و ویزا کارت هک شده و قراردادن اطلاعات آن در اینترنت باعث ایجاد مشکل برای دارنده ی کارت خواهند شد و از طرف دیگر نیز استفاده از کارتهای اعتباری ویزاکارت یا مستر کارت رایگان با موجودی می تواند دردسرهای بزرگی برای استفاده کنندگان ایجاد کند و محصول خریداری شده ی آنها برگشت بخورد و تحت نظر پلیس قرار گیرند.مستر کارت از نظر کارایی شباهت بسیار زیادی به ویزا کارت داشته، تقریبا اغلب پایانه های مستر کارت و ویزا کارت مشترک می باشند. MasterCard را می توان به راحتی شارژ نموده و توسط آن خرید های بین المللی را به راحتی انجام داد.

مزایای مستر کارت رایگان

از مزایای مستر کارت های رایگان می توان به خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد. در تمام نقاط دنیا مانند ایران خرید آنلاین از فروشگاه های اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، تصور کنید شما یک کسب و کار در سطح اینترنت دارید و به جای اینکه بتوانید محصولتان را فقط به ایرانیان داخل کشور بفروشید این امکان را داشته باشید که محصولتان را به تمام مردم جهان عرضه کنید و به فروش برسانید.

انواع مستر کارت

مستر کارت استاندارد 

 مستر کارت استاندارد برای افرادی مناسب است که خواهان مستر کارتی با اعتبار بالا هستند. و به کارتی با هزینه مناسب برای همه امور خود از جمله سفر، خرید اینترنتی، دریافت حواله های بین المللی و … نیاز دارند.

مستر کارت طلایی 

مستر کارت های طلایی را به این دلیل طراحی کرده اند که افراد از قدرت خرید بیشتری برخوردار شوند و به ازای هر خرید آنها، امتیاز بیشتری تعلق بگیرد. این کارت به دلیل این که امتیازاتی مانند خدمات رایگان در خصوص بیمه حوادث، پوشش دادن هزینه‌های فوری پزشکی و خدمات رایگان تعمیر خودرو را به دارندگان کارت ارائه می‌کند، برای سفر بسیار مناسب است. دارندگان این کارت در برخی از هتل‌ها، رستوران‌ها و سایر مراکز مشابه می‌توانند از تخفیف بهره مند شوند.

مستر کارت پلاتینیوم

مستر کارت های پلاتینیوم مزایای بیشتری نسبت به مستر کارت طلایی دارد. این نوع از کارت‌ها دارای ساختار امتیاز دهی سخاوتمندانه‌ای هستند و علاوه بر این که تمام مزایای یک مستر کارت طلایی را دارا هستند، کالایی که توسط این کارت خریداری شده نیز در مقابل آسیب دیدگی، گم شدن و دزدیده شدن بیمه است.

World MasterCard

برای افرادی مناسب است که مسافرت‌های بین قاره‌ا‌ی زیادی در سال انجام می دهند. به بیان دیگر افراد دارای کسب و کار کوچک و تجار معمولی می‌توانند از مزایای این نوع مستر کارت استفاده کنند.

World Elite MasterCard

این نوع مسترکارت ها برای افرادی است که سفرهای لوکس دارند. با استفاده از این کارت افراد می‌توانند از تخفیف‌های هتل‌های لوکس، تخفیف‌های شگفت انگیز کرایه ماشین‌های لوکس و یا سرویس پروازهای اختصاصی در هر نقطه از جهان بهره ببرند.

بنابراین با توجه به عرضه‌ی انواع مختلف مستر کارت با خدمات متنوع و گوناگون، مشتریان با چالش‌های زیادی در جهت انتخاب کارت مناسب برای خود مواجه هستند. نکته کلیدی در انتخاب بهترین مستر کارت در نظر گرفتن کاربرد هریک از آنها می باشد و اینکه چه نیازهایی را پوشش می‌دهد. نکته دیگر این است که دارنده کارت چگونه می‌تواند بیشترین خرید را انجام دهد و چه نوع کارمزدی به خرید او تعلق می‌گیرد.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.