گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون (Amazon Gift Card) در واقع یک کد اعتباری است که به صورت یک کارت هدیه با مبلغی مشخص صادر می گردد و دریافت کننده آن به وسیله آن، کالای مورد نیاز خود را از سایت آمازون تهیه نماید.

گیفت کارت (Gift Card) یا کارت هدیه، کارتی است با میزان اعتبار مشخص و از قبل شارژ شده Prepaid، که با هدف استفاده در فروشگاه های معتبر  و به جای پرداخت پول نقد یا کارتهای اعتباری استفاده می شود و در سالهای اخیر فروشگاه های معروفی چون آیتونز، گوگل پلی، استیم و یا آمازون اقدام به صدور و ارائه کارت های هدیه نموده اند. آمازون یکی از فروشگاه های بزرگ آنلاین جهان است که مبدا آن آمریکا بوده و انواع مختلفی از محصولات از جمله لباس، محصولات و محتواهای دیجیتالی از جمله کتاب  و ... را به فروش می رساند. برای خرید محصولات متفاوت از آمازون، یا می توان به صورت آنلاین هزینه را پرداخت کرد (با استفاده از مستر کارت یا ویزا کارت) و یا در صورت اعتبار داشتن حساب کاربری آن اعتبار را کاهش داد. دو روش برای افزایش اعتبار حساب کاربری آمازون وجود دارد که عبارتند از:

روش اول، خرید یک ویزا کارت یا مستر کارت و اضافه کردن مشخصات آن به حساب کاربری آمازون است.

روش دوم شارژ حساب کاربری، خرید یک گیفت کارت آمازون و افزایش اعتبار از طریق ردیم Redeem کردن حساب کاربری آمازون است.

گیفت کارت آمازون در سه نوع قابل تهیه است:

گیفت کارت به صورت  Print at Home

گیفت کارت الکترونیکی به صورت دریافت کد آنلاینeGift 

دریافت گیفت کارت از طریق پست به آدرس هدیه گیرنده

انواع مختلف این کارتها از نظر عملکرد یکسان بوده و تنها تفاوت آن، نحوه ارسال و شکل ظاهری آنها است؛ با اینحال با توجه به تحریم های ایران و محدودیت های ارسال بسته به ایران، گزینه گیفت کارت الکترونیکی آمازون یا eGift برای هموطنان عزیز ساکن ایران مطلوب است ولی اگر کسی بخواهد گیفت کارت آمازون به عنوان هدیه و به صورت فیزیکی به دست یک دوست خارج از ایران برسد می تواند گزینهPrint-At-Home  یا Mail Gift Card را انتخاب نماید. گیفت کارت الکترونیکی آمازون خریداری شده، به صورت ایمیل برای کاربر ارسال می شود که حاوی یک تصویر خواهد بود که در آن، مبلغ کارت هدیه، کد افزایش اعتبار به حساب کاربری و لینک اضافه کردن اعتبار گیفت کارت به حساب کاربری نمایش داده شده است. در ادامه روش افزایش اعتبار حساب کاربری آمازون از طریق ردیم گیفت کارت آورده شده است. 

1. برای شروع لازم است وارد حساب کاربری خود در سایت آمازون شوید. سپس روی گزینه Accounts & Lists و در ادامه روی گزینه Your account کلیک نمائید.

2. از میان روشهای موجود روی گزینه Gift Card کلیک کرده و ادامه می دهیم.

3. در این مرحله لازم است کد ارسالی به ایمیل را وارد نموده و گزینه Redeem را انتخاب نمائیم.

از طریق گیفت کارت های آمازون علاوه بر امکان خرید از فروشگاه آمازون، می توان نرم افزارهای اندروید خریداری نموده و همچنین از خدمات سایت های myhabit.com و endless.com استفاده نمود. 

نکته: در خرید از فروشگاه آمازون دقت داشته باشید که به دلیل قوانین آمریکا، ایران تحریم بوده و امکان ارسال کالا وجود ندارد، لذا برای سفارش از سایت آمازون، آدرس دوست یا خانواده خارج از کشور خود را برای ارسال بسته وارد نمائید.

نویسنده:
سارا صادقی


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.