گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت Google Play نوعی اعتبار مجازی است که برای خرید محصولات الکترونیکی مثل موزیک، ویدیو، سریالهای تلویزیونی و یا خرید نرم افزارهای Android در دستگاههای اندرویدی مورد استفاده قرار می گیرد. 

به طور کلی برای دانلود هرگونه محصول غیر رایگان در گوگل پلی استور یا برای انجام خریدهای درون برنامه‌ای مثلا برای باز‌های آنلاین، می‌توان از گیفت کارت گوگل پلی استفاده کرد که این گیفت کارتها در مقادیر مختلف 25 تا 2۰۰ دلاری عرضه می‌شوند. گیفت کارتهای گوگل پلی (Google Play gifts) تاریخ انقضا ندارد و از آنها نمی توان برای خرید محصولات فیزیکی استفاده کرد. با توجه به منقضی نشدن گیفت کارتهای گوگل پلی، میتوان در هر زمانی از اعتبار گوگل پلی گیفت استفاده کرد.

آموزش تهیه گیفت کارت گوگل پلی

 برای تهیه Google Play gifts لازم است به بخش گیفت کارت سایت گوگل مراجعه نموده و گزینه Buy online را انتخاب نمائید. اگر در کشورهایی چون آمریکا یا کانادا حضور دارید، می توانید از گزینه Buy in store  استفاده کرده و گیفت کارت پلی استور را در فروشگاه های منتخب خریده و دریافت کنید. لذا برای ساکنین ایران لازم است گزینه خرید آنلاین را انتخاب نموده و از بین فروشگاه هایی چون Amazon, Walmart, Target, Kroger و .... اقدام به خرید نمائید. پیشنهاد می شود از سایت آمازون برای خرید گیفت کارت گوگل پلی استفاده کنید.

برای نمونه پس از ورود به فروشگاه آمازون، نوع کارت گیفت گوگل پلی از نظر میزان را تائید نموده و ایمیل خود را وارد نموده و پس از کلیک روی گزینه Buy Now، اطلاعات کارت مستر یا ویزای خود را وارد نموده و پس از پذیرفته شدن پرداخت، اطلاعات گیفت کارت به ایمیل وارد شده، ارسال می شود.

 استفاده از گیفت کارت گوگل پلی شرایطی دارد که حتما باید به آنها توجه نمود که عبارتند از:

1. بسته به اینکه گیفت کارتی خریداری شده مربوط به کدام کشور است، برای شارژ اکانت می ‌بایست کشور محل سکونت را به آن کشور تغییر داد. فرآیند تغییر آدرس محل سکونت گوگل به صورت زیر است:

لازم است که وارد اکانت خود در قسمت Google Payments Center شده و با جیمیل خود لاگین کنید. 

سپس لازم است در قسمت Home Address، گزینه Edit را انتخاب کرده و کشور محل سکونت به کشوری که گیفت کارت برای آن خریداری شده، تغییر یابد. در این مرحله آدرس معتبر نیاز است که اگر کشور انتخابی آمریکا باشد می توان از طریق سایت Yellowpages اقدام به بدست آوردن آدرسی در USA نمود.

2. برای استفاده از گیفت کارت های گوگل پلی میتوان به دو شیوه ی زیر عمل نمود:

استفاده از موبایل یا تبلت و اپلیکیشن گوگل پلی Google Play: برای استفاده از گیفت کارت در گوگل پلی، باید حتما از یک برنامه تغییر دهنده آی پی استفاده شده و آی پی روی کشوری که گیفت کارت برای آن خریداری شده ست شود. در ادامه لازم است جی پی اس دستگاه خاموش شده، ساعت موبایل روی کشوری که گیفت کارت برای آن خریده شده ست شود (برای نمونه آمریکا)، زبان تلفن همراه روی انگلیسی تنظیم شود و حافظه تمامی برنامه هایی به آدرس یا لوکیشن دسترسی داشتند پاک شود. سپس وارد اپلیکیشن  Google Play شده و با کلیک روی گزینه Redeem، کد گیفت کارت وارد شود.

استفاده از کامپیوتر و سایت گوگل پلی: برای استفاده از گیفت کارت در گوگل پلی، باید حتما از یک نرم افزار تغییر دهنده آی پی استفاده شده و آی پی به کشوری که گیفت کارت برای آن خریداری شده تغییر کند. در ابتدا لازم است وارد وبسایت گوگل پلی شده و  با کلیک روی گزینه Sign in وارد حساب کاربری شوید. سپس گزینه Redeem  را انتخاب کرده و با وارد کردن کد گیفت کارت، اکانت خود را شارژ کنید.

نویسنده:
سارا صادقی


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.