گیفت کارت پی پال

انواع گیفت کارت از جمله گیفت کارت پی پال را از شرکت جهان کارت تهیه نمایید.

حسابهای اینترنتی PayPal به عنوان یکی از معتبرترین حسابهای آنلاین دنیا شناخته شده و مخصوصا به هنگام استفاده از سایت بزرگ eBay و دیگر سایتها ( بدلیل اینکه به عنوان یک درگاه نیز شناخته می شود) کاربرد فراوانی دارند.
سرویس پی پال با بهره گیری از بهترین متخصصین در تمام زمینه های کاری خود توانسته جلوی پرداختهای ناخواسته از حساب مشتریان را بگیرد.
با داشتن حساب پی پال شما نوعی همان حساب بانکی دارید با این تفاوت که شما می توانید با داشتن این نوع حساب انواع پرداخت های خود را در سایر سایت های خارجی به راحتی انجام دهید.

گیفت کارت پی پال
مزایای عملکرد حساب پی پال در ایران

از آنجایی که پی پال در کشور ما به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد، نه تنها افراد بسیاری با آن آشنا هستند بلکه از دیدگاه آن ها پی پال بسیار قابل اعتماد می باشد.
کار با حساب پی پال بسیار ساده و آسان است، چرا که تنها با استفاده از یک ایمیل آدرس می توان از آن استفاده کرد. 
با استفاده از حساب پی پال اطلاعات مربوط به کارت اعتباری از دید سایرین پنهان باقی می ماند.

به منظور بهره مندی از امکانات حساب پی پال، به یک تکنولوژی خاص و یا مجوزی که نشان دهد شما صاحب یک شغل خاص هستید نیازی نیست. شما تنها با دارا بودن یک حساب بانکی و یک آدرس ایمیل قادر به استفاده از حساب پی پال خواهید بود.
شما عزیزان می توانید با استفاده از آموزش افتتاح حساب پی پال برای افتتاح حساب به صورت شخصی اقدام نمایید، اما به منظور وریفای کردن حساب خود به ویزا کارت نیاز خواهید داشت که در صورتی که ویزا کارت ندارید می توانید این کار را به جهان کارت بسپارید.


درباره ما

کارت های اعتباری با هدف افزایش قدرت خرید مشتریان عرضه می شوند. این کارت برخلاف سایر کارت‌های بانکی، ابزار برداشت یا استفاده از موجودی یک سپرده نیست، بلکه ابزاری برای استفاده از اعتباری مشخص، در دوره‌ای معین است که بانک برای مشتری در نظر گرفته است. دارنده این کارت می تواند با استفاده از آن از تمام فروشگاه‌ها و مراکز دارای پایانه فروش و بسیاری وب سایت‌های دارای فروشگاه‌های اینترنتی ،نسبت به خرید کالا و دریافت خدمات اقدام نماید.

تماس با ما

آدرس : اتوبان رسالت شرق ، تقاطع صیادشیرازی و استاد حسن بنا ، نبش کوچه حسینی ، پلاک 1152 ، واحد 6 

شماره تماس : 09195606675

ایمیل :info@jahancard.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جهان کارت میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.