درباره ما

شرکت راهبران نواندیش تجارت الکترونیک اندیشه به شماره ثبت 504909 و شناسه ملی 14006531420 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده که مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره به ترتیب آقایان سید سجاد شهیدیان و وحید والی می باشند

تیم جوان و حرفه‌ای جهان کارت با سال‌ها تجربه در زمینه پرداخت‌های ارزی، با هدف ایجاد راهکارهایی جهت دسترسی هموطنان عزیز به دریافت خدمات پیشرفته بانکی بین‌المللی تشکیل شده است.

دسترسی به کارت‌های بانکی مثل ویزا کارت یا مستر کارت به دلیل مواجهه با محدودیت‌های بانکی بین‌المللی برای هموطنان عزیزمان چندان آسان نیست. حتی در صورت دسترسی به چنین کارت‌هایی، عدم تامین آن از یک مرجع مطمئن می‌تواند مشکلات زیادی مثل مسدود شدن حساب و از دست رفتن سرمایه درون کارت را به همراه داشته باشد. به همین دلیل افراد بسیاری در کشور ما برای مقاصد مختلفی مثل خرید از وب‌سایت‌های خارجی، سفر یا تجارت با دغدغه دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی رو به رو هستند.

جهان کارت جهت رفع این مشکل و همچنین رسیدن به هدف اصلی خود، تلاش دارد تا ویزا کارت، مستر کارت و گیفت کارت‌های متنوعی را از مراجع مطمئن در اختیار مشتریان ارجمند قرار بدهد تا بتوانند جهت رفع نیازهای مختلف خود مثل خرید، سفر یا تجارت از میان گزینه‌های موجود کارت مناسب خود را انتخاب کنند.

تیم جوان و پویای جهان کارت به واسطه تجربه طولانی در زمینه انجام امور مرتبط با کارت‌های بانکی متصل به درگاه‌های ویزا و مستر کارت، این توانایی را دارد تا کارت‌های بانکی با ضریب اطمینان بالا در اختیار افراد در داخل ایران قرار بدهد و در صورت نیاز پشتیبانی لازم برای بر طرف کردن مشکلات احتمالی را به کاربردی‌ترین شکل ممکن انجام بدهد.

کانال تلگرام