مستر کارت ezTravel Red

مستر کارت تراول

با خرید یک مستر کارت تراول ، شما در واقع یک مستر کارت Prepaid‌ خواهید داشت که می‌توانید به وسیله آن از وب‌سایت‌های خارجی خرید کنید، در سفرهای خارجی پول خریدها را از POS فروشگاه‌ها بپردازید و از دستگاه‌های ATM در کشورهای دیگر پول دریافت کنید. این مستر کارت با قابلیت شارژ مجدد و امکان شارژ روزانه تا مبلغ ۵۰۰۰ دلار امکانات منحصر به فردی در اختیار صاحب کارت قرار می‌دهد. هم اکنون شما می‌توانید به راحتی و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب از همین صفحه این کارت‌ را با مبلغ دلخواهتان سفارش بدهید.  

ثبت سفارش
 

ویژگی مستر کارت تراول :

مبلغ قابل سفارش برای مستر کارت‌ Travel چه مقدار است و با چه ارزی در دسترس قرار می‌گیرند؟
برای داشتن این کارت که با ارز دلار در دسترس شما قرار می‌گیرد، موجودی حساب آن باید حداقل ۱۰۰ دلار باشد. بنابراین کم‌ترین مبلغ قابل سفارش برای آن ۱۰۰ دلار خواهد بود. همچنین برای هر سال مبلغی معادل ۱۲ دلار هزینه نگهداری آن است.
آیا با این کارت می‌توان از وب‌سایت‌ها یا مراکزی که با ارزی به جز دلار خدمات می‌دهند، خرید کرد؟

بله، شما می‌توانید خرید خود را با هر ارز مرجعی به انجام برسانید. فقط برای خرید با ارزهایی غیر از دلار شما باید هزینه تبدیل ارز مستر کارت را که معادل 2.5 درصد ارزش خرید می‌باشد، پرداخت کنید. بنابراین باید پیش از اقدام به خرید بررسی کنید که مبلغ موجودی کارت شما پس از تبدیل ارز و در نظر گرفتن این درصد، برای خرید کافی باشد. در غیر این صورت خرید شما مورد قبول واقع نمی‌شود و یک هزینه 0.5 دلاری هم بابت تراکنش ناموفق از حساب شما کسر خواهد شد.

مستر کارت Travel را تا چند بار می‌توان شارژ کرد؟
این کارت قابلیت شارژ مجدد نامحدود دارد و شما می‌توانید به دفعات آن را شارژ کنید. البته درباره موجودی کارت محدودیت وجود دارد و حداکثر مبلغ موجود در آ‌ن نمی‌تواند بیش از ۵۰۰۰ دلار باشد. شما می‌توانید روزانه کارت خود را بین ۱۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار شارژ کنید. محدودیت شارژ سالانه کارت هم ۳۰.۰۰۰ دلار است.
برای خرج کردن موجودی مستر کارت Travel هم محدودیتی وجود دارد؟
برای استفاده از موجودی کارت هیچ سقف تراکنشی مشخص نشده است. شما حتی می‌توانید تمام موجودی کارت را در یک روز خرج کنید. تنها برای میزان برداشت روزانه از ATM، سقف ۵۰۰ دلار محدودیت تعیین شده است. همچنین توجه داشته باشید که برداشت پول از ATM برای شما 3.95 دلار کارمزد به همراه دارد.
موارد استفاده از این مستر کارت چیست؟
هر فروشگاه آنلاین یا فیزیکی که از درگاه پرداخت مستر کارت پشتیبانی کند، کارت شما هم در آن قابل استفاده است. همچنین شما می‌توانید از ATMهایی که سیستم MasterCard را پشتیبانی می‌کنند در هر نقطه از دنیا پول دریافت کنید. بهتر است پیش از اقدام به خرید مستر کارت برای خرید از فروشگاه‌های آنلاین، با پشتیبانی وب‌سایت مورد نظر درباره نوع کارت صحبت کنید، زیرا در برخی موارد ممکن است برای خریدهای آنلاین، وب‌سایت مورد نظر شما از این نوع کارت پشتیبانی نکند.
موارد استفاده از Travel مستر کارت:
  • استفاده برای تبلیغات در گوگل ادوردز
  • پشتیبانی از پرداخت‌های Subscription که به صورت دوره‌ای هستند
  • ثبت نام در آزمون‌های تافل ، آیلتس و GRE
  • خرید نرم افزارها و بازی‌های موبایل از فروشگاه‌های اپل ، سامسونگ و …
  • خرید کالا از وب‌سایت‌هایی مثل Alibaba, eBay, Amazonو …
  • خرید سرور از دیتاسنترهایی مانند Hetzner و RedStation که فقط از کارت اعتباری پشتیبانی می‌کنند
  • رزرو آنلاین هتل و خرید بلیت پروازهای خارجی
  • وریفای کردن اکثر حساب‌های اینترنتی مثل Paypal, Payza, Moneybookers
  • دریافت پول از اکثر ATMها در کشورهای خارجی که از MasterCard پشتیبانی می‌کنند
  • خرید از اکثر POS های فروشگاهی در کشورهای مختلف
آیا مستر کارت‌های صادر شده اینترنت بانک دارند؟
بله، این کارت همراه با اطلاعات دسترسی به پنل کاربری مخصوص، که به نام خودتان است به شما ارائه می‌شود. شما با مراجعه به صفحه مخصوص اینترنت بانک، می‌توانید تمام جزئیات تراکنش‌ها و میزان موجودی کارت را مشاهده کنید. همچنین امکان freeze و unfreeze کردن کارت هم برای شما از این پنل در دسترس است.
مدت اعتبار مستر کارت Travel چقدر است؟
این کارت ها معادل ۲۴ ماه اعتبار دارد. برای استفاده از این کارت‌ها به تاریخ انقضایی که روی آن نوشته شده دقت کنید. البته پس از انقضای کارت، شما 2 ماه فرصت دارید تا نسبت به انتقال موجودی آن به کارتی دیگر از همین نوع اقدام کنید.
در صورت گم شدن کارت چه اقداماتی می‌توان انجام داد؟

به محض گم شدن کارت وارد پنل کاربری مستر کارت خود شده و آن را Freeze کنید. با این کار امکان هر نوع تراکنش از طریق آن کارت لغو می‌شود و دیگر حتی اگر کارت شما توسط فرد دیگری پیدا شود، نمی‌تواند از موجودی داخل آن استفاده کند.

هزینه صدور مجدد کارت معادل ۲۵ دلار است که در صورت درخواست از حساب شما کم می‌شود.

چگونه می‌توان این کارت‌ها را تهیه کرد؟
برای خرید کارت‌ تراول از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، می‌توانید از دکمه ثبت سفارش در همین صفحه استفاده کنید. با فشردن این دکمه پس از طی چند مرحله ساده، سفارش شما برای دریافت مستر کارت با مبلغ دلخواهتان به ثبت می‌رسد.
کانال تلگرام